Okunma

Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi


13 Aralık 2013 Cuma 15:00
Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi

Giyilebilir teknolojiler dendiği zaman akla ilk olarak akıllı saaler geliyor. Çok sayıda akıllı saatin yer aldığı sektörde, ülkemizde ilk sahne alan cihazlardan biri Pebble‘a güncelleme geldi. 1.14 olarak adlandırılan güncelleme ile beraber Pebble‘a köklü değişikliklerden ziyade bazı küçük özellikler ekleniyor.

1.14 Güncellemesi

Pebble, 1.14 güncellemesi ile “Rahatsız Etmeyin” ve “yeni alarm tonları” gibi iki özellikle donatılıyor. Rahatsız etmeyin özelliği, iOS 6‘daki “rahatsız etmeyin” özelliğine benzerliği ile dikkat çekerken, yeni alarm tonları da Pebble‘ın içerisinde yer alıyor.

Pebble‘ın hem Android hem de iOS uyumu bulunuyor.

:: Pebble ürününü daha önce duydunuz mu?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    internet haricinde nereden alabiliriz?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu cihazı neden daha önce duymadım???

" Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Saat Pebble’a Güncelleme Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "