ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Akıllı telefonunuzda Overwatch keyfi!

Blizzard tarafından piyasaya sürülen ve kısa sürede 25 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan Overwatch'u akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve hatta televizyonunuzda oynayın!

14.04.2017 / 19:00
Akıllı telefonunuzda Overwatch keyfi!

Blizzard'ın FPS türüne kazandırdığı son cevher olan Overwatch'u yalnızca PC üzerinde oynayabilmek sizi üzüyorsa, artık akıllı telefonlarınız ya da tabletlerinizde bile oynayabileceğinizi duyduğunuzda bir hayli sevineceğiniz kesin.

Bu işin tabii ki bir kötü yanı var ki, oyunu oynayabilmek için PC sahibi olmak zorunda olmanız. Zira Overwatch direkt olarak mobil platformlarda çalışabilecek bir yapım değil. Bunun için hazırlanan bir uygulama sayesinde akıllı televizyonunuzda bile Overwatch oynama şansına sahipsiniz.

CS: GO tamamen yenileniyor!

Overwatch nasıl oynanır?

Öncelikle Gameloft ya da başka bir ismi duyulmamış Asya menşeili firma, Overwatch'un oynanabilir bir taklidini piyasaya sürmediği sürece asla mobil platformlarda Overwatch oynayamayacağınızı belirtelim.

Tabii Blizzard aksi yönde bir karar alıp da oyunu Hearthstone gibi mobil platformlara taşımaya karar vermediği sürece, Remotr adlı uygulamaya muhtaç durumdayız.

Remotr uygulamasını indirip akıllı cihazınıza kurduktan sonra, PC'nize de yine Remotr Streamer yazılımını yüklemeniz gerekiyor. Yazılımı çalıştırıp kayıt işlemlerinizi tamamladığınızda Steam, Battle.Net, Origin, Uplay ve aklınıza gelen çoğu platformla hemen eşlenebiliyor.

Eşleme işlemi bittikten sonra ise yapmanız gereken tek şey PC'nizde oyunu çalıştırıp Remotr aracılığıyla oyunu mobil cihazlara yayınlamak. Bunu yaptığınızda düzgün bir Wi-Fi bağlantısı olan herhangi bir yerde Overwatch'u oynamanız mümkün.

:: Overwatch'u akıllı telefonunuzda oynamak ister miydiniz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.04.2017 / 13:24:58 10 / 10

  Yapacağın haberin mk

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.04.2017 / 20:49:39 10 / 10

  bu oyunu telefonda oynasan da keyif alamazsın ki zaten.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.04.2017 / 20:23:58 10 / 10

  Neden böyle birşey yapalım ki ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.04.2017 / 19:49:44 10 / 10

  manyakmıyım küccücük ekranda oynayacam

  YANITLA
*/ ?>