ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

All In One PC seçerken dikkat edilecekler!

All In One PC modelleri son yıllarda hayli popüler hale geldiler. Çalışma alanları için ekonomik çözümler sunan All In One PC'leri seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

19.04.2017 / 19:00
All In One PC seçerken dikkat edilecekler!

All In One PC seçerken dikkat edilecekler ile karşınızdayız. Değişen çalışma ortamları bizleri bilgisayar düzeni konusunda farklı çözümler aramaya itebiliyor. Sınırlı yeri olan veya kablo ve donanım parçaları ile uğraşmak istemeyenler için All In One PC'ler ilk alternatif olabiliyorlar.

All In One PC nasıl seçilir? All In One PC sistem özellikleri nasıl olmalıdır?

All In One PC modelleri özellikle iMAC'lerin yükselişi ile birlikte hayli popüler olmayı başardılar. Çalışma ve ofis ortamlarında ek parçalar ve kablo yığınları ile cebelleşmek istemeyenler, kompakt yapıları nedeniyle All In One PC modellerine yöneliyorlar. Peki, parçalarını genellikle tek tek seçemediğimiz, standart sistem özellikleri ile gelen bu bilgisayarları satın almadan önce neye dikkat etmemiz gerekiyor. Merak edilenleri sizin için sıralıyoruz.

17-04/14/all-in-one-pc-secerken-dikkat-edilecekler-sdn-1-1492182702.jpg

Kullanım alanı önemli

Sadece All In One PC değil, herhangi bir bilgisayarı satın almadan önce kesinlikle ilk dikkat edilmesi gereken şey, neye ihtiyacınız olduğudur. Kullanım alanı bir bilgisayarı sizin için tanımlayan en önemli özelliktir. Donanım parçalarından, ekran boyutlarına kadar, en sonunda fiyat aralığına kadar her şey sizin kullanım amacınızla belirlenir.

All In One PC modelleri genellikle iş ve çalışma hayatında ön plana çıkmaktalar. Standart masaüstü bilgisayarların yerini notebook'larla beraber alan All In One PC'ler internet, Photoshop, kurgu programları ve ofis uygulamaları için oldukça kullanışlı seçenekler.

Eğer daha grafik odaklı bir PC'ye ihtiyacınız varsa, ekran boyutları ve özellikleri de sizin için büyük önem taşıyacaktır. Alve üzerinde All In One PC modellerini inceleyebilir ve kolayca karar verebilirsiniz.

:: All In One PC modellerini Alve.com üzerinde görüntüleyin.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  20.04.2017 / 00:32:04

  Vallahi haberin fotoğrafını gördüm sırf Emin'mi yazmış diye baktım. Tam isabet :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.04.2017 / 22:38:20

  O değil de bir şapka bir kız a bu kadar mı yakışır be kardeşim

  YANITLA
  • SDN Okuru
   20.04.2017 / 00:27

   ben ergenim resimdeki kızlarda baya güzelmiş sende mi ergensin kardeş bide bu gözlüklü kız yok mu bittim resmen hormanlarım yine azdı

 • SDN Okuru
  19.04.2017 / 21:06:16

  Alırken yanında o kızı da veriyorsalar sipariş ediyorum hemen :))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.04.2017 / 20:26:53

  Normal pc seçmekle aynıdır. Eskiyince modifiye olmaz çöpe gider. Bu kadarını bilin yeter

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.04.2017 / 20:13:42 10 / 10

  bilgisayar alırken sakın ola yapacağınız işe göre almayın!!yoksa yapacagınız ısten baska bır ıse yaramayan aletle başbaşa kaılırsınız.alırken aklınızda olmayan ama zaman ıcınde gereklı olabılecek ıslerı de hesaba katınız butcenıze gore alabılecegınız en guclu makınayı almaya bakın sakın pc satıcılarının gazına gelmeyın su ısınızı fazlasıyla gorur derler ılk 1 ay ısınızı gorur sonrası bırıkı program yukler bırkac program kendını gunceller fln takoz gıbı bılgısayla basbasa kalırsınız.

  YANITLA