ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Android için Apple Music güncellendi!

Apple, Android kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği Music uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki, yeni güncelleme ile birlikte Apple Music neler sunuyor?

05.04.2017 / 08:30
Android için Apple Music güncellendi!

Music uygulaması ile Spotify gibi çevrimiçi müzik servislerinin karşısına yeni bir rakip olarak çıkan Apple, beklentilerin aksine Android kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgi görünüyor.

Play Store'dan 10.000.000'dan daha fazla kez indirilen Apple Music uygulaması için Android kullanıcılarının hoşuna gidecek olan yeni bir güncelleme yayınlandı. 

Apple Music uygulamasının tasarımı yenilendi!

Yayınlanan güncelleme ile birlikte Android için 2.0 sürümüne yükseltilen Apple Music uygulaması ile artık bir yandan şarkılar dinlerken, diğer yandan dinlenilen şarkının sözlerine göz atılabiliyor.

17-04/05/apple-music.png

Yenilenen tasarım ile birlikte uygulamaya eklenilen Arşiv sekmesi kullanıcının müzikleri arasında kolayca gezinebilmesini sağlarken, Göz At sekmesi altında kullanıcının tarzına uygun yeni müzik önerileri yapılıyor.

Sizin İçin bölümünde ise sevdiğiniz müzikleri temel alarak şarkı ve albüm önerilerinde bulunan Apple Music uygulamasını kullanabilmek için, kullanıcıların 9.99 dolar ödemeleri gerekiyor.

Apple Music - Google Play Store

Yukarıda yer alan linke tıklayarak, Apple'ın Android cihazlar için yeni özelliklere kavuşturduğu Music uygulamasına ulaşabilirsiniz.

:: Apple Music servisini kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Mobil cihazlara ve donanıma oldukça fazla ilgi duyan Mehmet Ali, aynı zamanda sıkı bir Battlefield 4 oyuncusu ve sporcu.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  05.04.2017 / 13:20:18

  Dolar değil TL yanlışlık olmuş

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.04.2017 / 09:13:15

  3 ay ücretsiz olunca spotify i kapatip gectim

  YANITLA