ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Android için BBM güncellendi!

BlackBerry'nin efsane mesajlaşma uygulaması BBM, Android ve iOS platformları için güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte uygulamaya eklenen tüm özellikler haberimizin içerisinde!

20.03.2017 / 04:00
Android için BBM güncellendi!

Efsane BlackBerry Messenger uygulamasını Android cihazınızda kullanıyorsanız, uygulamayı çalıştırdığınızda yepyeni özellikler ile karşılaşmaya hazır olun. Çünkü BBM 3.3.1.24 sürümü yayımlandı ve BBM Voice ile Video aramaları için yeni ikonlar uygulamaya eklendi.

Yeni güncelleme neler getirdi?

Güncelleme ile birlikte Spam şeklinde gelen davetiyelerin önüne geçildiğini belirten güncelleme notlarında ayrıca, Android N sürümü için hızlı cevaplama özelliğinin geliştirildiği de söyleniyor.

Bunların haricinde BBM Gruplar ve grup yönetimi özelliklerinin de artık Chat ekranında yer alacağını belirtelim. Bununla birlikte tüm konuşmalar da tek bir alanda toplanmış durumda.

Sekmelere eklenen Me yani Ben sekmesiyle birlikte BBM ayarları, BBM Kanallar ve BBM Profil gibi özelliklere erişim kolaylaştırılmış durumda. Sekmelere ayrıca Discover adı altında bir sekme daha eklenmiş.

Güncellemeyi yüklemek için akıllı telefonunuzun bu işi otomatik olarak yapmasını bekleyebilir ya da Google Play Store'a giderek elle güncelleme işini halledebilirsiniz.

:: Android platformunda BBM kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 17:50:22

  akıllı telefonların babası BB, android e yenik düştü.geri dönüş çabasını hep beraber görecez.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 12:55:04

  Bence hepsinden en güzeli ve iyisi telegram messenger ama malesef reklamı yapılmıyor. Her ay efsane özellikler ekleniyor herkese tavsiye ederim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 09:52:26

  Kendi gitti mesajı kaldı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 08:47:41

  hey gidi blackberry sen bile cia lere dayanamadın bu zalım dünya bizi stress topu diye oynar

  YANITLA