Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 104
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Android için Microsoft Outlook güncellendi!

Outlook uygulamasının Android sürümünü güncelleyen Microsoft, ilk olarak iOS cihaz sahiplerinin kullanımına sunduğu eklenti desteğini nihayet diğer kullanıcılar ile buluşturdu.

09.09.2017 / 10:30
Android için Microsoft Outlook güncellendi!

iOS için Outlook uygulamasının ikinci yaşını kutlayan Microsoft'un bu yılın ilk aylarında yayınladığı bir güncelleme ile uygulamayı oldukça işlevsel bir hale getiren eklenti desteğini kullanıma sunduğunu sizlere duyurmuştuk.

Android kullanıcılarına bu konuda verdiği sözü tutan Microsoft, yedi ay gibi bir sürenin ardından bu kez Android için Outlook uygulamasını güncelleyerek eklenti desteğine kavuşturdu.

Outlook uygulaması eklenti desteğine kavuştu!

İdeal bir gelen kutusunun en önemli özelliğinin bağlantı çeşitliliği olduğunun altını çizen Microsoft, eklenti desteği ile birlikte Dynamics 365, TrelloEvernoteSmartsheet ve GIPHY gibi farklı ihtiyaçlara hizmet eden uygulamaların Outlook'a entegre edilmesine imkan tanıyor.

Bu sayede Outlook’taki eklentileri kullanarak doğrudan e-postalarınızı Trello kartlarına dönüştürebilecek, konuşmaları Evernote’a kaydedebilecek, iletileri saniyeler içinde başka dile çevirebilecek ve çok daha fazlasını gerçekleştirebileceksiniz.

Destek sunulan tüm eklentileri görüntülemek ve kurulum gerçekleştirmek için Outlook uygulamasını açtıktan sonra, Ayarlar > Eklentiler yolunu takip etmeniz ve kullanmak istediğiniz eklentinin yanında bulunan + simgesine tıklamanız yeterli.

:: Android için Outlook uygulamasına gelen eklenti desteği hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Mobil cihazlara ve donanıma oldukça fazla ilgi duyan Mehmet Ali, aynı zamanda sıkı bir Battlefield 4 oyuncusu ve sporcu.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 15:20:25

  Outlook önce mail nasıl silinir onu öğrensin çöpten sildiğin mail çöp kutusuna geri geliyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 14:31:32

  uzun zamandır android telefonumda Outlook kullanıyorum. bir iki hata hariç Google epostadan daha kullanışlı. ayrıca rehbere Hotmail kişilerimi de eklediği için çok da faydalı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 11:10:43

  Outlook çok iyi. Gmail karmakarışık. Eklenti desteği ile çok daha işlevsel olacaktır.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   10.09.2017 / 18:02

   windows yazılımı hakkında iyi mi diyorsun sen, kardaş kaç para veriyorlar lan bende nasiplenem yalansa dibine kadar söylerim en iyi windows en süper windows...