ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Android için Zedge Uygulaması

Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak mı istiyorsunuz? O zaman incelememizi okuyun, sonra linkten Zedge'i indirin ve kullanmaya başlayın.

23.04.2012 / 19:30 Android için Zedge Uygulaması

Android, Linux tabanlı açık kaynak kodlara sahip bir işletim sistemidir. Özgürlükçü kullanımı nedeniyle pek çok seveni mevcut. Kullandığımız cihazın temasını, arayüzünü özgürce değiştirebildiğimiz gibi, duvar kağıdı, zil sesi gibi telefonlara kişisellik katan kısımları da değiştirebiliyoruz.

Peki güzel duvar kağıtları, zil sesleri ve uyarı seslerine nasıl ulaşacağız. İşte bu noktada Zedge adlı program devreye giriyor. Binlerce yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı, uyarı sesi ve zil seslerinden bir tanesini ya da onlarcasını indirebilir, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Programı ilk açtığımızda ana ekranda üç seçenek karşımıza çıkıyor. Duvar kağıtları, zil sesi ve bildirim seslerinden birini seçip içlerine giriyoruz.

Duvar kağıtları ile başlayalım. Sevdiğiniz duvar kağıtlarına kalp işaretini seçerek ayırabiliyorsunuz. Daha sonra bu seçtiğiniz duvar kağıtları, favorilerde gözükecek.

Ayrıca resimlere de üzerlerine tıklayarak giriyoruz. Galaxy Note adındaki duvar kağıdını telefonumuza kurduk. Telefona yüklediğimiz resimlerin üzerinde indirildiğine dair bir simge beliriyor.

Beğendiğimiz bir resmin içine giriyoruz. i kısmından resim ile ilgili bilgileri alabiliyoruz. Ayrıca kalp işaretinden favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Mesaj işareti ise yorum yapmanızı sağlıyor.

Yuvarlak işaretine bastığınızda ise indirme işlevi başlıyor. Aynı alana ikinci defa basarsanız, duvar kağıdınız ana sayfada kullanılabilir oluyor.

Zil seslerine girdiğimizde ise alt alta sıralanmış dosyaları görebiliyoruz. Yine kalp işaretleri ile favorilerinizi seçebiliyorsunuz.

Zil seslerinde de durum duvar kağıtlarına benzer. Müzik dosyasına üzerinden oynat dediğimizde dinleyebiliyoruz. Eğer melodi ya da ses hoşumuza giderse, aşağıdan indiriyoruz.

Android için Zedge uygulamasını indirmek istiyorsanız, buradan Google Play Store sayfasına ulaşabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

Ben açıkcası bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum.

:: Zedge uygulamasını kullanıyor musunuz?

{AUTHOR}
 

Android için Zedge Uygulaması Tolga Cem Küçükyılmaz Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak mı istiyorsunuz? O zaman incelememizi okuyun, sonra linkten Zedge'i indirin ve kullanmaya başlayın. 10 0

Programcılıkla beraber donanım konusunda eğitim alan Tolga, bu bilgiler ışığında mobil cihazlara yaklaşıyor ve yorumluyor. İyi bir Mac OS ve Android kullanıcısı olan Tolga, incelemelerine tam gaz devam ediyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • CieM
  28.04.2012 / 09:57:50

  ben internetten kullanıyordum..zaten android telefonumda yok

  YANITLA
 • CiiixXx
  24.04.2012 / 02:56:51

  Ayarlardan Famıly Filter' i kaldırır ve duvar kağıtları kategorilerinden sadece ''Babes'' i seçerseniz, Adı Bilinmeyen Hatunlara da ulaşabilirsiniz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.04.2012 / 01:07:07

  Uygulamanın çekiciliği yok

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.04.2012 / 20:44:11

  ARKADAŞLAR SİZA BİR SORUM OLACAK. S2 KULLANIYORUM. GEÇEN GÜNLERDE ICS GÜNCELLEMESİNİ YÜKLEDİM. FAKAT ŞU ANDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALAMIYORUM. NASIL YAPMAM GEREKTİĞİNİ BİLEN VAR MI?

  YANITLA
 • zıppırık
  23.04.2012 / 20:05:58

  %50 si hint müzikleri. Uyuz ediyor bazen.

  YANITLA
 • NT1
  23.04.2012 / 19:58:44

  Uzun zamandır kullanıyorum burada daha yenı cıkması ılgınc..

  YANITLA