ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Android Wear 2.0 dağıtımında sona geliniyor!

Google'ın akıllı saatlerde kullanılması için tasarladığı yeni işletim sistemi Android Wear 2.0'ın kalan akıllı saatler için de dağıtımına başlanıyor. Peki listede hangi saatler var?

21.04.2017 / 08:00
Android Wear 2.0 dağıtımında sona geliniyor!

Google'ın akıllı saatler için tasarladığı işletim sistemi Android Wear 2.0, bir süredir destekleneceği açıklanan akıllı saat modelleri için dağıtılmaya devam ediyordu. Fakat Huawei Watch gibi bazı cihazlar hala bu güncellemeyi alamamıştı. Görünüşe göre bu çile çok yakında son buluyor.

Android Wear 2.0 alacak cihazlar hangileri?

Google tarafından yapılan açıklamaya göre Android Wear 2.0 güncellemesini alacak cihazlar; Moto 360 Gen 2, Moto 360 Sport, LG Watch Urbane 2nd Edition LTE, Huawei Watch, Huawei Watch Ladies, Asus ZenWatch 2 ve Asus ZenWatch 3 olarak belirlendi.

Bu cihazların güncellemeleri Nisan ayının sonlarında başlayacak ve Mayıs ayının sonlarına dek devam eden bir süreç boyunca, tek tek tüm cihazlar güncellenmiş olacak.

Bu arada LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 v1 from 2014, Sony Smartwatch 3 ve Asus ZenWatch v1 modellerinin hiçbir zaman Android Wear 2.0 güncellemesi almayacağını da belirtelim.

:: Yukarıdaki listede adı geçen saatlerden birini kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz