ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Angry Birds'ün Çizgi Filmi Geliyor

Son dönemin popüler oyunu Angry Birds şimdi de televizyonlarda boy göstermeye hazırlanıyor. Çizgi filmi hazırlanan ünlü yapım oldukça farklı bir şekilde karşımızda olacak.

03.04.2012 / 00:53
Angry Birds'ün Çizgi Filmi Geliyor

Çıktığı ilk günden itibaren hayli ünlenen Angry Birds oyunu şu sıralar milyonlarca kişiye ulaşmış durumda. iPhone ile başlayan yolculuğuna mobil, bilgisayar ve tablet platformlarını da dahil eden Rovio firması bu sefer farklı bir projeyle karşımızda.

Ek uygulamaları, tişört, çanta gibi ürünleri ve oyuncaklarıyla çeşitli şekillerde hayranlarının yaşamına girmeyi başaran kızgın kuşlar bu sefer televizyon kanallarında boy gösterecek.

Firma yetkililerinden Nick Dorra'nın yaptığı açıklamaya göre 52 hafta sürecek ve 3'er dakikalık bölümlerden oluşması düşünülen Angry Birds çizgi filminin hazırlıkları başladı. Konu ve konseptinin ne olacağı hakkında net bilgi verilmezken yapımın tabletlerden mobile kadar birçok platformda yayınlanması bekleniyor.

Angry Birds Dünyası galerisi için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Ayrıca bir de sinema filmi çeken yetkililer bunun ise 2013 ya da 2014'de vizyona gireceğinin sinyallerini verdiler.

:: Angry Birds'ü oynuyor musunuz? En sevdiğiniz sürüm ve kuş hangisi?

Yazan: Cihan PEHLİVAN
SDN - ShiftDelete.Net 

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • IsTaNBuLStreeT
  03.04.2012 / 14:23:50

  Tam bir fiyasko olur şimdiki çizgifilmlerde çocuklar özürlü yerine koyuyorlar. Yinede gelecek nesillere aşılamak mantıklı gibi duruyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.04.2012 / 07:23:13

  offf angry birdsü yayınlayıp ne yapacaklar sonuçta kızgın bu kuşlar halbuki cut the ropedaki om-nom ne kadar sevimli neden onun çizgi filmi yapılmıyor :(( ileriki zamanlarda where is my waterdaki karakterin de çizgifilmi düşünülebilir karakter bol yani :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.04.2012 / 03:35:00

  çok merak ettim bu kuşlar konuşacak mı yoksa bağırarak mı anlaşacaklar :p

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.04.2012 / 01:24:42

  Ben saçma sapan buluyorum. Gözünü sevim nerde o heman çizgi filmleri pazar sabahlarını iple çekerdim :(

  YANITLA
 • Mai Nai
  03.04.2012 / 01:20:43

  Geç kalmışlardı bence

  YANITLA