ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Apple Store'lar yeni Macbook Pro için hazır!

Son dönemde yeni Macbook Pro'nun onarım işlemleri konusunda Apple Store'ların sıkıntı yaşadığına dair bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Apple çalışanları, bu söylentilere noktayı koydu.

10.01.2017 / 07:00
Apple Store'lar yeni Macbook Pro için hazır!

Apple'ın Ekim ayında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni MacBook Pro, bir önceki modele göre donanımsal ve tasarımsal anlamda yapılan iyileştirmeler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Son günlerde internet ortamında Apple'ın 2016 model Macbook Pro modellerinin onarımını gerçekleştirmek konusunda sıkıntı yaşadığına dair bazı söylentiler ortaya çıktı.

Yeni Macbook Pro, tüm mağazalarda tamir edilebiliyor!

Söylentilerin çıkış noktası olan Macotakara'ya göre, 2016 model MacBook Pro'nun arıza teşhisini ve onarımını sağlamak için ihtiyaç duyulan birçok yardımcı programın yanı sıra gerekli olan ekipmanlar, Apple Store'da ve diğer yetkili servislerde bulunmuyor.

17-01/10/img_3685-100656418-primaryidge.jpg

Apple Insider'ın perakende kaynakları ise yeni Macbook Pro'da sorun yaşayarak teknik servise başvuran kullanıcıların cihazlarının maksimum 10 gün içerisinde tamir edildiğini veya değişim yapılarak arızaların analiz edilmesi için bilgisayarın Apple mühendislerine gönderildiğini belirtiyor.

Ek olarak, bazı çalışanlarda perakende kaynaklarını doğrulayarak tüm Apple Store mağazalarının, 2016 model yeni Macbook Pro'nun onarımı sağlayabilecek kapasitede ekipmana ve uzman teknik servis çalışanına sahip olduğunu belirtiyor.

:: Apple'ın yeni Macbook Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Mobil cihazlara ve donanıma oldukça fazla ilgi duyan Mehmet Ali, aynı zamanda sıkı bir Battlefield 4 oyuncusu ve sporcu.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz