ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Apple Store, yeni iPhone'lar için kapandı!

Apple, bu akşam merakla beklenen 10. yıla iPhone modellerini tanıtacak. Tanıtım öncesi ise Apple Store, iPhone X, iPhone 8 ve diğer yeni ürünler için bakıma alındı.

12.09.2017 / 15:30
Apple Store, yeni iPhone'lar için kapandı!

iPhone X, Apple tarafından bugün düzenlenecek etkinlikte iPhone 8 modelleriyle birlikte karşımıza çıkacak. 10. yıla özel bir iPhone ile karşımıza çıkacak olan Apple, sizlere canlı ve en hızlı şekilde aktaracağımız etkinlik öncesi çevrimiçi satış mağazası Apple Store’u bakıma aldı.

Yakında yeniden sizinle olacağız

Apple Store'un çevrimiçi satış mağazasını ziyaret edenlerin karşısına bir mesaj çıkıyor. Apple Store’un güncellendiği yakında yeniden yayında olacağını belirten mesaj farklı dillerde ekrana geliyor.

Apple'ın her lansman öncesinde yaptığı gibi online mağaza kısa bir süreliğine kapatıldı. Etkinlikle birlikte şirket yeni ürünlerini dünyaya tanıtırken, Apple'ın online mağazasına da yeni ürünlerin yer alması bekleniyor.

17-09/12/apple-store-kapandi.JPG

Yani sitede şu anda yeni ürünlerin yerleştirilmesi yapıldığı için sayfa kısa süreliğine de olsa kapatılmış durumda.

Bu akşam düzenlenecek olan etkinlikte 10. yıla özel iPhone X ve iPhone 8 modellerinin yanında yenilenen AirPods kulaklılar gibi yeni ürünlerin resmiyet kazanmasıyla beraber sitenin yeniden aktif hale geçeceğini belirtelim.

:: Apple'dan bugün ne bekliyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji tutkunu olan Bekir Can, mobiliteye ayrıca bir ilgi duyuyor. Bir süredir teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazan Bekir Can, aynı zamanda müziğe oldukça ilgili.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  12.09.2017 / 18:58:43

  Kusur bakmayın ama sizde haber olsun ama nasıl olursa olsun diye yazmayın artık. Tanıtıma 1 saat kalmış hala şöyle böyle olabilir. Gördüğünüzü copy paste turkish translate yapiyosunuz artık...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.09.2017 / 16:40:44

  Sitede okadar çok reklam veriyorsunuz ki rahatsız edici bir hal aldı artık

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.09.2017 / 16:22:38

  Heyecan büyük bekliyoruz.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.09.2017 / 15:44:50 0 / 10

  Tim Cook donunu çıkarsa haber yapcankz sizde ha sdn api

  YANITLA