ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Apple Watch 3 önemli bir özellikle geliyor!

Apple, yeni Apple Watch ile birlikte saati iPhone'dan bağımsız hale getirebilecek bir yeniliğe imza atabilir. Bloomberg'in raporuna göre Apple Watch'un tasarımında da değişiklik olacak.

05.08.2017 / 12:00
Apple Watch 3 önemli bir özellikle geliyor!

Apple Watch Series 2'den en çok beklenen özelliklerden birisi hücresel bağlantı kurabilmesiydi. Ancak daha çok GPS üzerine odaklanan yeniliklerin arasında maalesef bu özellik yoktu.

Bloomberg'in raporuna göre Apple Watch Series 3, LTE modemine sahip olacak. Rapor ayrıca Apple Watch'ta tasarım değişikliğinin zamanının geldiğini belirtiyor.

Apple Watch Series 3 hücresel bağlantı kurabilecek!

Bloomberg, Apple'ın bu yılın içinde yerleşik hücresel bağlantı özelliğine sahip bir Apple Watch modelini piyasaya sürmeyi planladığını bildiriyor. Bu özellik daha önce de gündeme geldi. Ancak, Apple Watch Series 2'te yer almamıştı. 

17-08/05/apple-watch-airpods.jpg
 
Raporda, Apple'ın yeni Apple Watch'ta Intel'in LTE modemini kullanacağı iddia ediliyor. Hücresel bağlantı kullanıcılara, Apple Watch'ta ses yayını, mesaj gönderme, Wi-Fi veya yakında bir iPhone'a ihtiyaç duymadan telefon görüşmeleri yapma gibi olanaklar sağlayacak.

watchOS 4'te bu özelliğe dair ipuçları da mevcut olduğu için Apple Watch Series 3'te hücresel bağlantı özelliğinin gelme ihtimali oldukça yüksek. Raporda bu özelliğe sahip Apple Watch'un 2018'e kalabileceği de belirtilmiş.

Bloomberg'in raporunda Apple'ın bu yıl Apple Watch tasarımında değişikliğe gideceği iddia ediliyor. Fakat konu ile ilgili detay maalesef yok. Başta Mark Gurman olmak üzere üç ayrı Bloomberg çalışanı tarafından hazırlanan rapordaki bu bilgilerin doğru olma ihtimali oldukça yüksek.

:: Sizce bu özellik Apple Watch'a gelir mi?

SDN - ShiftDelete.Net

2009'dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  05.08.2017 / 23:00:08

  Hocam gelmesi mesele değilde bizim paramız yok biz alamayız

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.08.2017 / 20:43:58

  Bütün üst seviye saatlerde var lte Appleın şimdiye kadar koymaması rezillik

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.08.2017 / 18:32:57

  Yuvarlak kasa istiyoruz artık!

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.08.2017 / 12:32:36

  Her sene başka seri ürünlerde var olan birşeyi yenilik gibi insanlara satıyor ya bayılıyorum bu pazarlama stratejisine

  YANITLA