Avea’dan Ara Beni Servisi

Avea müşterileri, “Ara Beni” servisi ile kendilerini aramasını istedikleri kişiye, hangi operatörde olursa olsun ücretsiz olarak “Ara Beni” mesajı gönderebiliyor.

18.10.2010 / 14:33
Avea’dan Ara Beni Servisi

Faturalı veya faturasız tüm Avea müşterileri artık “Ara Beni” servisini kullanarak, diledikleri kişiye, operatör ayrımı olmaksızın ÜCRETSİZ "Ara Beni" mesajı atabiliyor. ‘‘Ara Beni’’ servisiyle her durumda aranma talebinde bulunabilen müşteriler, iletişim özgürlüğünün keyfini çıkarıyor (Çok Konuşun Az ödeyin).

 

Avea yeni servisi ile TL bakiyesi olmasa dahi her durumda ‘‘Ara Beni’’ servisi ile müşterilerine aranma talebinde bulunma özgürlüğü sunuyor.

 

Avea Ara Beni servisini kullanmak isteyen Avealılar, telefonlarında *125*05XXYYYYYYY#  (*125*aranmak istedikleri no ve #) tuşladıktan sonra arama tuşuna basarak, Ara Beni mesajlarını aranmak istedikleri numaraya ücretsiz olarak iletebiliyorlar. ‘‘Ara Beni’’ mesajları ayrıca istenildiğinde ileri tarihli olarak da gönderilebiliyor.

:: Çaldırıp kapatan kişileri geri arıyor musunuz? Bu servisi kullanmak daha mı mantıklı?

Yazan: ShiftDelete.Net
SDN - ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    21.02.2017 / 16:00:03

    Gerçekten ucretsiz mi ve gunde kac hakkimiz var

    YANITLA