Avea’dan Özel Tarife: BASİCELL

Avea, BASİCELL Tarifeleri ile banka ve sigorta sektörü çalışanlarını ayda 15 TL’den başlayan fiyatlarla özgürce konuşturuyor.

02.07.2012 / 11:50
Avea’dan Özel Tarife: BASİCELL

Finans sektörü de Avea ile konuşacak. Müşteri odaklı yaklaşımıyla abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Avea, finans sektörü çalışanları ve yakınları için yepyeni BASİCELL tarifelerini tanıttı.

Banka ve Sigorta İşçileri Sendikası (BASİSEN) ve Basisenliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (BASİDAV) üyeleri ile bu üyelerin çalıştığı firmalardaki çalışanlar, Türkiye İş Bankası emeklileri, iştirak şirketlerinde çalışanlar ve yakınlarının faydalanabileceği birbirinden avantajlı 3 yeni tarife oluşturdu.

Finans sektörü çalışanları ve yakınları, BASİCELL 15’lik, 20’lik ve 30’luk tarifeleri ile her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerinden kendilerine en uygun olanını seçerek sınırsız iletişim keyfini doyasıya yaşamaya başlayacak.

BASİCELL 15’lik Tarifesi: Her yöne 250 dk, BASİCELL tarifleri ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma. Ayrıca ayda 5 liraya her yöne 2000 SMS ve ayda 10 liraya 1 GB internet paketini satın alabileceklerdir.

BASİCELL 20’lik Tarifesi: Her yöne 200 dk, her yöne 2000 SMS, BASİCELL tarifeleri ile sınırsız konuşma ve 200 MB internet.

BASİCELL 30’luk Tarifesi: Her yöne 500 dk, her yöne 2000 SMS, BASİCELL tarifeleri ile sınırsız konuşma ve sınırsız internet yer alıyor.

BASİSEN ve BASİDAV üyeleri için geliştirilen BASİCELL, Bankacılık ve Sigortacılık sektörlerine ayrı önem veren Avea’nın bu alanlarda ilk olma özelliği taşıyan proje ve uygulamalarından bir tanesi.

Finans sektöründe faaliyet gösteren Avea müşterileri için geliştirilen BASİCELL kapsayıcı, ekonomik bir içerikle, 3 farklı tarife ile geliştirildi. İddialı tarifelerle müşterilerine birbirinden özel avantajlar sunan Avea, hesabını bilen müşterilerine her noktada kazandırıyor, onları memnun edecek, kendilerini “özel” hissettirecek çözümler sunuyor.

SDN - ShiftDelete.Net
Yazan: Murat Sağlam

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 3'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz