ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Big Smoke siparişi gerçek oldu!

GTA San Andreas'ın efsane anlarından biri gerçek oldu. Bir YouTuber, Big Smoke'un verdiği devasa yemek siparişini söyledi ve oyuna meydan okudu!

12.05.2017 / 10:00
Big Smoke siparişi gerçek oldu!

GTA San Andreas söz konusu olduğunda en unutulmaz anlardan biri Big Smoke tarafından verilen o sipariştir. Cluckin Bell'de verdiği o inanılmaz sipariş halen oyun dünyasının en eğlenceli anları arasında sayılıyor.

Big Smoke'un verdiği tüm sipariş burada

Matt Stonie, yemeklerle ilgili meydan okuma videoları hazırlayan bir YouTuber. Kendisi henüz birkaç gün önce, tam olarak Big Smoke'un oyunda söylediği şeyleri sipariş verdi. Elbette verdiği sipariş devasa ve 9000'in üzerinde oldu.

GTA San Andreas'ın Drive-Thru görevinde Big Smoke'un söylediği yemekleri bitirmek ise YouTuber'ın 35 dakikasını almış. Bu ilginç videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

:: En sevdiğiniz GTA oyunu hangisi?

SDN - ShiftDelete.Net

Online topluluk yönetimi konusunda uzman olan ve kendini sosyal medya tarafında da geliştiren Seda, ShiftDelete.Net'teki çalışmasını devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  12.05.2017 / 16:46:12

  Bende yerdim şimdi onlar olsa mamamiya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.05.2017 / 16:24:53

  Yıllardır gizlenen bir gerçeği duyurayım. Big smoke u tasarlayan tasarımcı adının pig smoke olmasını istemiş ve öyle kaydetmiş. Kabul görmeyen bu isim tek harfin değişmesiyle yoluna devam etmiş.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.05.2017 / 11:01:15

  Helal olsun adama

  YANITLA