ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Bilgisayar Üzerinden Bas Konuş

Bilgisayarınız üzerinden arkadaşlarınızla telsizlerdeki gibi bas konuş bir sisteme sahip olarak iletişim kurabilmeyi ister misiniz?

21.02.2009 / 20:30
Bilgisayar Üzerinden Bas Konuş

Arkadaşlarınızla tek bir tuşa basarak konuşabileceğiniz yani kısaca bas konuş sistemli bir yazılım olan Loudtalks ile telsiz keyfini ücretsiz olarak bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. Program kurulum aşamasından sonra sizden kullanıcı adı ve parola istiyor. Bu işlemi tamamladıktan sonra karşınıza anlık mesajlaşma servislerinde olduğu gibi bir pencere geliyor.


Cep Telefonunuzda Kullanın

Loudtalks’da arkadaşlarınızın kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresini yazarak onları listenize ekleyebilirsiniz. Bu andan sonra yapmanız gereken tek şey arkadaşınızın ismini listeden seçerek F7 tuşu ile onunla irtibata geçmek. Bu tuşa bastığınız sürece sesinizi duyurabileceğiniz Loudtalks birden fazla kişiyle aynı anda sohbet imkanı da tanıyor. Programı ayrıca Windows Mobile işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda da çalıştırabilir ve böylece telsiz deneyimini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,3 MB)

::
Telsiz yerine bu yazılımı kullanır mısınız?

Bilgi için: Metalink
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - ShiftDelete.Net

En taze yazılımların tanıtımını hazırlayan ve kıyıda köşede kalıp bayatlamaya yüz tutan işe yarar programları gün yüzüne çıkaran Erdem, aynı zamanda bir bilgisayar mühendisliği öğrencisidir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  05.03.2015 / 14:46:13

  tsk ederim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2012 / 02:58:16

  çok teşekkürler süper bir program

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.03.2009 / 12:17:43

  slm erdem kardeşim programı tam olarak anlayamadım eyger pc den konuşa biliyorsak çokgüzel ama bas konuş daveti vadır pc ye davet olmasa guruba nasıl girebiliriz konu hakında yardım edin ve bu kulanım tr deyil kulanım kılavuzu gereklidir tşk

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.02.2009 / 08:15:31

  sanırım gerçekten bi işe yaramıyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.02.2009 / 22:09:03

  guzel bir programa benziyor ama sonunda herhangi bir sorunla karsilasmayiz insaallah kardesimizide tebrik ederim basarilarin devamini dilerim.Tam anlayamadim biraz daha bilgilendirirseniz sevinirim..arkadaslarimizla nasil konusacagiz bu sistemle ayni msn gibi mi acap yoksa daha ilerlenmis bir program mi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.02.2009 / 21:35:26

  Güzel bir programa benziyor. Fakat msn kullanıcılarının dikkatini çekeceğini zannetmiyorum. Zira internet bağlantısı olmadan lan üzerinden bas konuş özelliği var ize durum farklı tabi.

  YANITLA