Okunma

Bilişim Muhabirleri Derneği’nde Yeni Dönem


21 Nisan 2011 Perşembe 16:40
Bilişim Muhabirleri Derneği’nde Yeni Dönem

Üyeleri arasında gazete, dergi, haber ajansları, radyo, televizyon ve haber portallarının çalışanları bulunan derneğin amacı;Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşmesi sürecine kalemleriyle katkıda bulunmalarını sağlayacak ekibi bir araya getirmek.

Yeni yönetimin seçildiği genel kurul toplantısında seçime tek liste ile girilirken, oy çokluğu ile Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na halen bu görevi yürüten BT Haber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı ve hazırladığı liste seçildi.

Yeni yönetimde ShiftDelete.Net bünyesinden de iki editör bulunuyor. ShiftDelete.Net Yayın Koordinatörü Hakkı Alkan yeni yönetim kurulunda Sayman’lık görevini üstlenirken ShiftDelete.Net Genel Yayın Yön. Yrd. Ali Yavuz Şahin ise yedek yönetim kurulu üyesi olarak yer aldı.

Derneğin başkan yardımcılığına getirilen Fortune Türkiye’den Kerem Özdemir’in yanı sıra yine eski yönetimde olduğu gibi Bilgi Çağı’ndan Melih Çelik Veznedar’lık görevine getirildi. Yönetimin yeni üyelerinden bir diğeri ise Genel Sekreter’lik görevine getirilen Cenk Tarhan oldu.

Shiftdelete.Net ekibi olarak yeni yönetime önümüzdeki dönemde başarılar diliyoruz.

:: Bilişim sektöründeki sorunlarınızı bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Muhabirleri Derneği’nde Yeni Dönem konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Muhabirleri Derneği’nde Yeni Dönem ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Muhabirleri Derneği’nde Yeni Dönem ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "