Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 101
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

BMW sürücülerine önemli özellik!

BMW sürücülerine oldukça kullanışlı bir özellik geliyor. Microsoft ile olan partnerliğin meyvelerini sürücülerine sunan BMW, eklenecek olan yeni uygulama desteğini duyurdu!

14.07.2017 / 21:00
BMW sürücülerine önemli özellik!

BMW sürücülerine oldukça kullanışlı bir özellik geliyor. Gelen özellik ile birlikte aracınız üzerinden artık Skype görüşmeleri yapabileceksiniz? Peki bu nasıl olacak?

BMW sürücülerine müthiş özellik!

BMW sahibi olan Skype for Bussines kullanıcıları, araçlarında ayrılmadan kolay bir şekilde Skype toplantısı yapabilecekler.

Yoğun iş temposuna sahip olan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olacak olan bu özellik, 2017'nin sonbaharına doğru kullanıma sunulacağı belirtildi. 

BMW'nin iDrive uygulamasına eklenecek Skype özelliği sayesinde, Bluetooth bağlantısıyla akıllı telefonunuzdaki görüşmeyi, aracınıza aktarabilirsiniz. Böylece aracınız trafikte hareket halinde olsa bile rahatlık görüşmelerinizi gerçekleştirecebileceksiniz.

17-07/14/bmw-skype-sdn.jpg

Hatırlayacağınız üzere BMW, sürücülere ilk olarak Office 365 uygulamasını sunan ilk üretici unvanına sahipti. Şimdi ise bir ilkle daha karşımıza çıkacak olan dev otomobil üreticisi, bu özelliğini ilk etapta Almanya'da test edecek.

Ayrıca BMW, sürücülerine Microsoft'un Exchange hizmetine izin verecek. Alınan kararlar neticesinde BMW, , Microsoft'un Connected Vehicle vizyonunun bir parçası olarak Microsoft'un sanal asistanı Cortana'yı da araçlarına entegre edeceğini açıklamıştı. 

Böylelikle sürücüler dijital asistan sayesinde, ön panel üzerinden gün içinde yapılacaklar listesi ve önemli etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

:: Microsoft'un BMW ile olan ortaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.07.2017 / 02:49:22

  Microsoft ile çalışmak pişmanlıktır... Nokia paçasını zor kurtardı, ayrıca Skype iyi bir video konferans programı değildir, whatsapp ve viber 'ı daima tercih ederim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.07.2017 / 10:06:06

  Kesin virüs girer. Ne yaptın BMW.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.07.2017 / 08:54:26

  2000 model sahine gelmedikten sonra... zengine bu işler zengine

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.07.2017 / 23:20:45 10 / 10

  Microsoft BMW yide batıracak.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.07.2017 / 22:09:43

  Bmw sürücülerinemi yoksa bmw araçlarınamı bu özellik

  YANITLA