ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Bu Oyunlar Bağımlılık Yapıyor

Yüksek grafik detayları ve uzun yükleme sürelerini kenara bırakın. Sizin için seçtiğimiz Flash bazlı mini oyunlar, sizleri saatlerce bilgisayarın başında tutacağına eminiz.

10.11.2009 / 16:00

Bir bölüm daha atlayayım sonra kapatırım. Bir dakika sonra oyunu bırakacağım. Rekor kırmama az kaldı. Ya da şu rekor'u ele geçireyim sonra mola veririm.

Tüm bunlar Flash bazlı mini oyunlarda söylediğimiz laflar. Arada bir kafa dağıtmak için açtığımız bu oyunlar bizi saatlerce bilgisayarın başında tutuyor. İşin ilginç tarafı ise bu oyunları oynarken inanılmaz zevk almamız.

 

Yüksek grafik detaylara gerek yok. Yükleme derdi neredeyse sıfır. Oyun, açtığınız an başlamaya hazır.

 

Sizin için seçtiğimiz, kesinlikle kopamayacağınız 5 adet Kule Savunma (Tower Defense) Oyunları. Bu oyunlarda var olan haritada savunma kuleleri yerleştiriyorsunuz. Bu kuleler düşmanı yoldan engellemesi gerekiyor. Farklı kulelerle stratejiler belirleyebiliyorsunuz. Buna ek olarak kuleleri daha modern teknolojilere göre yükseltebiliyorsunuz.

Kulelerin kombinasyonu ve stratejisi burada büyük bir önem kazanıyor. Öldürdüğünüz her bir düşman için ödül alıyorsunuz. Bu ödüllerle de yeni kuleler inşa edebiliyorsunuz.


VR Defender Y3k

Oldukça klasik bir kule savunma oyunu olan VR Defender Y3k, 7 tane farklı kule ile savunma yapıyorsunuz. Bu oyunda dört farklı harita oynayabiliyorsunuz. Bu haritalarda da toplam 50 bölüm oynamak mümkün.

 

Oynamak için tıkla


Vector TD 2

Grafik detaylarına pek önem verilmemiş. Fakat Vector TD2 birçok oyun modu ile fazlasıyla ilgi çekiyor. Dört farklı mod sayesinde normal bölümler dışında, zamana karşı oynamak mümkün. Vector TD2 profesyonel oyuncular ve belli bir miktar para ile başlamak isteyen bölümlerle de ilgi çekiyor.

Bu oyunda kullanacağınız kulelerin konumu büyük bir önem kazanıyor. Upgrade ile güçlenen kuleler farklı kulelerle birlikte farklı etkiler yaratıyor.

 

Oynamak için tıkla


Onslaught

Birçok zorluk derecesine sahip olan bu oyun gerek haritaları gerekse de grafikleri ile ilgi çekiyor. Hızlı bir oyun deneyimi sunan Onslaught, kendi haritanızı kendiniz yapmanız ile de ilgi çekiyor.

Farklı savunma noktaları ve Upgrade imkanı oyunu oldukça ilginç kılıyor. Tüm bunlara ek olarak farklı oyun modlara da sahip olması, Onslaught ile saatlerinizi geçirmenizi sağlıyor.

 

Oynamak için tıkla


Desktop Tower Defense

İlk başta oldukça basit görünen bu oyun, oynadıkça ilgi çekiyor. Burada harita yok. Düşmanın yolunu kendiniz belirliyorsunuz. Kısaca yekleştirdiğiniz kulelerle yolu oluşturuyorsunuz.

Oldukça ilgi çeken bu oyun sayesinde hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Oyunun haritasını kendiniz oluşturuyorsunuz. 24 farklı bölüm yer alıyor. Buna ek olarak bu oyunu çoklu oyuncu moduna göre de oynamanız mümkün.

 

Oynamak için tıkla


Antbuster

Antbuster her ne kadar basit görünse de bir o kadar da ilgi çekici. Yuvadan gelen karıncaları pastanızı yemesini engellemeniz gerekiyor. Burada yerleştireceğiniz kulelerden çok kullandığını teknoloji önem kazanıyor. Birçok silah seçme şansına sahipsiniz. Bu da her oynayışta farklı bir strateji izlemenizi sağlıyor.

Oyunda harita seçme şansınız yok. Oyunun zorluk derecesi sabit. Mantık gayet basit. Kuleleri yerleştirin ve oyuna başlayın.

 

Oynamak için tıkla

:: Beğendiğiniz oyunları bizimle paylaşın?

Yazan: ShiftDelete.Net

Bu Oyunlar Bağımlılık Yapıyor ShiftDelete.Net Yüksek grafik detayları ve uzun yükleme sürelerini kenara bırakın. Sizin için seçtiğimiz Flash bazlı mini oyunlar, sizleri saatlerce bilgisayarın başında tutacağına eminiz. 10 0

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  12.11.2009 / 14:42:16

  Bu oyunu uzun süredir oynuyorum.Gerçekten bu oyunu bitirmek çok zor..Bitirebilen var mı ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.11.2009 / 13:33:01

  Çevrimdışı da oynayabilmek için bu oyunları nasıl indirebiliriz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.11.2009 / 10:48:28

  ecevit bey çok güzel oyunlar devamını bekliyoruz :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.11.2009 / 21:52:42

  harika, çok teşekkürler :) Vector TD 2 en iyisi bence :D

  YANITLA