Okunma

Bu Sefer Protestocular, Hükümeti Engelledi


10 Şubat 2010 Çarşamba 16:18
Bu Sefer Protestocular, Hükümeti Engelledi

Avustralyalı eylemciler, daha önce de hükümete tepkilerini göstermiş ve “Çin’den, Suudi Arabistan’dan farkımız yok.” açıklamasında bulunmuşlardı. Bu sefer Avustralyalı internetseverler, konuşmakla yetinmediler.

 

Hükümetin, çeşitli web sitelerine olan erişimleri ardı ardına yasaklamasına öfkelenen eylemciler, “İstediğimiz sayfaya gireriz. Bunu engelleyemezsiniz!” e-postaları ile birlikte, önemli hükümet sitelerine girişi engellediler.  Bu siteler arasında, Avustralya hükümetinin resmi sayfası da bulunuyordu. Hükümet, eylemlere sert çıktı: “Sorumlular, bunun bedelini en ağır biçimde ödeyecek.”

::Protestoyu nasıl buldunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Sefer Protestocular, Hükümeti Engelledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Sefer Protestocular, Hükümeti Engelledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Sefer Protestocular, Hükümeti Engelledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "