Okunma

Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor


15 Eylül 2009 Salı 05:06
Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor

Şık, kompakt ve ultra-taşınabilir tasarımı, sezgisel kontrol düğmeleri, derhal başlatma seçenekleri, hızlı çalışma ve olağanüstü kullanım kolaylığı sunan Canon LV serisinin yeni üyeleri, üstün teknik özellikleriyle büyük toplantı odaları, konferans salonları ve eğitim ortamları kullanımlarında yüksek bir performans sağlıyor.

Canon LV serisi ise ekran rengi düzenleme özelliğiyle yeşil ve beyaz tahtalar da dahil olmak üzere, her yüzeye adapte olarak renk bozulmalarını düzeltiyor. Bütün modellere dahil edilen otomatik Keystone düzeltme özelliği ise meydana gelen açı sapmalarını otomatik olarak değiştiriliyor.

 

Canon LV serisinde lamba süresi 4000 saate kadar yükselerek üst düzey verim sunuyor.  


Seriye yeni eklenen LV-8300 modeli geniş görünümlü yüksek çözünürlük (1280×800 piksel) ve ultra parlak 3000 lümen sunarken, LV-7265’in yerini 2600 lümenli yeni LV-7275, LV-7365‘in yerini ise 3000 lümenli LV-7370 aldı. Daha fazla parlaklık sunan 3500 lümenli LV-7375 de seriye eklenen yeni ürünler arasında bulunuyor. Seride yer alan LV-X7 ve LV-7260 ise üretimden kaldırıldı.

Yenilenen seride daha güçlü yeni 230W lamba kullanılırken, LV-7370, LV-7375 ve LV-8300 modellerine eklenen mikro lenslerle performans artıyor. Yeni modellerin ışık değerleri 2600 ile 3500 lümen arasında değişiyor. Böylece çok aydınlık çevrelerde bile görüntüler net bir şekilde görülebiliyor. Ayrıca seriye entegre edilen RJ-45 ağ terminali ve Ethernet kanalıyla, belli sayıda projektör merkezi olarak kontrol edilebiliyor.

:: Projeksiyonda hangi markayı tercih edersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "