ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Değeri bilinmeyen bir oyun /// Peki, neden?

Bu hafta canlı yayında konuğumuz Blizzard'ın bir türlü istenilen ilgiyi göremeyen MOBA oyunu Heroes of the Storm oldu. Hem oynadık hem de bu güzel oyunu değerlendirdik.

19.03.2017 / 17:00
Değeri bilinmeyen bir oyun /// Peki, neden?

Video içerik konusunda internetteki öncü platform olan ShiftDelete.Net, canlı yayınlarına devam ediyor.

Heroes of the Storm klasik MOBA kurallarını değiştiren ve bize farklı bir oynanışı getiren bir oyun. Oyun için eşya alma ve diğer birçok özelliği baştan sona değiştiren Heroes of the Storm, bugünlerde Valve ve Riot'un ünlü MOBA'larına bile ilham kaynağı olmayı başarıyor.

Her Pazartesi ve Çarşamba Twitch'te buluşuyoruz!

Twitch yayınlarımız elbette Heroes of the Storm ile sınırlı değil. Artık haftalık olarak Pazartesi ve Çarşamba günleri canlı yayınlarımız olacak ve bu yayınlarda sizlerle beraber oyun oynayacağız. Canlı yayını kaçırdım diye de üzülmeyin. Twitch yayının hemen ardından canlı yayının tekrarını Shiftdelete.Net YouTube kanalında bulabilirsiniz.

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 11:22:20 0 / 10

  Ne reklamını yaptınız şu oyunun be

  YANITLA
 • thaw
  19.03.2017 / 20:12:15

  Emin reyiz aynı yazıyı Epic Games den PARAGON içinde yaparsan çok hoş olucak kendinde oyna eminim beğeniceksin FPS MOBA.

  YANITLA