ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

DJI Phantom 4 Advanced tanıtıldı!

DJI, Phantom 4 modelinin yerini alacak olan yeni Phantom 4 Advanced drone modelini duyurdu. Peki, Phantom 4 Advanced diğer modellere göre ne farklılıklar sunuyor?

14.04.2017 / 11:30
DJI Phantom 4 Advanced tanıtıldı!

DJI tarafından Phantom 4 ailesinin yepyeni üyesi duyuruldu. Peki, DJI Phantom 4 Advanced kullanıcılara hangi farklılıkları sunuyor?

DJI Phantom 4 Advanced farkları

DJI Phantom 4 modelinin yerini alacak olan Phantom 4 Advanced, Phantom 4 Pro modelinin bazı özelliklerini ödünç almış durumda. Bu özelliklerden en önemlisi, Pro modelinde yer alan 60 fps 4K video çekebilme yeteneğine sahip 1 inç 20 megapiksel sensörün Advanced modelde de yer alacak olması. Phantom 4 Pro’dan gelen bir diğer özellikse drone’un belirli rotalara uçmasını veya sizi takip etmenizi sağlayan ön programlama yani akıllı uçuş modları.

17-04/13/dji-phantom-4-advanced-02.jpg

Öte yandan Phantom 4 Advanced, engellerden kaçınma anlamında sadece ön ve alt kontrolleri sağlayabiliyor. Pro modelde ise ek olarak geri ve yan kaçınma özelliğinin de olduğunu hatırlatalım. Bu özellikler dışındaysa teknik anlamda çok fazla farklılık bulunmamakta.

DJI Phantom 4 Advanced çıkış tarihi ve fiyatı

Phantom 4 Advanced, piyasadan kalkacak olan standart modelden 50 dolar daha ucuz bir fiyatla, yani 1350 dolarlık etiketle satışa sunulacak. Ürünün yurtdışındaki çıkış tarihiyse 30 Nisan. Phantom 4 Pro modeliyse 1500 dolar fiyatla satılmaya devam edecek.

:: DJI Phantom 4 Advanced almayı düşünüyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz