ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

En Çılgın Web Siteleri

Kendi diplomanızı edinin, South Park karakterinizi oluşturun, dergi kapağınızı bastırın... Hepsi ve daha fazlası bu ilginç ve eğlenceli web sitelerinde mevcut.

02.03.2009 / 16:35

İnterneti , çevre edinmek, ya da mevcut çevremizle irtibata geçmek için kullanıyoruz. Peki eğlenceye hiç mi vakit yok? İster kendi çılgın fikirlerinizi uygulamaya sokmak, isterseniz de arkadaşlarınıza türlü şakalar yapmak için kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli servisler sunan web sitelerini bir araya getirdik:

Size Özgü Uyarı Levhaları

Sadece "Rahatsız Etmeyin" yazan uyarı iaşretleri sizin için fazla sıradan ise, hayal gücünüzü Warning Sign Generator ile konuşturun. Şablonu, uyarı işaretini ve kendi mesajınızı belirleyebileceğiniz bu sitede, ortaya çıkacak olan uyarı panosunun kişiliğinizi daha iyi yansıtacağı kesin.

Kendi South Park Karakterinizi Oluşturun

Aslında South Park denince, geriye söylenecek pek fazla söz kalmıyor. Eric Cartman, Kenny ve diğerlerinin arasında yer alsanız nasıl bir görünüme sahip olurdunuz hiç düşündünüz mü?

Şimdi de tasarlama vakti. Sp-Studio.de adlı web sitesinde yer alan ve gayet hızlı çalışan Flash düzenleyici sayesinde, hayalinizdeki South Park karakterlerini kolayca oluşturabilirsiniz.


:: Berkin ve kitle imha silahları ::


:: CeBIT'e gidemeyen ezik editör Erhan ::İnternet Diplomanız Burada

Her gün internetin altını üstüne getiriyorsunuz; peki bununla ilgili kanıtınız var mı? My Internet Diploma adlı web sitesinde, bolca reklamın arasında ilgili formu bulup doldurmanız durumunda, e-posta adresinize kendi internet diplomanız gönderiliyor.

Üstelik diplomanızı 120 x 85 veya 160 x 114 boyutlarında web sitenize gömmeniz de mümkün. Artık ziyaretçileriniz tam bir internet kurdu olduğunuzu bilecek(!).

Mezar Taşı Hazırlayın

"Ölümün neresi komik?" diyebilirsiniz. Ancak Tombstone Generator web aracıyla yapabileceklerinizi gördüğünüzde, siz de gülmekten kendinizi alamayacaksınız.Kendi Dergi Kapağınızı Tasarlayın

Yüksek düzeyde InDesign ya da PhotoShop bilmeksizin dergi kapağı hazırlamak ister misiniz? Tek ihtiyacınız bir fotoğrafınızı yüklemek ve yüzlerce dergi şablonu içinden birini seçmek. Geri kalanını Fake Magazine Cover aracı hallediyor.

Hayalinizdeki Robotu Oluşturun

Kızlar için hazırlanan sayısızı "bebek giydirme" veya kıyafet tasarlama temalı web oyunlarını içten içe kıskanıyor musunuz? Make-A-Robot.com internet sitesinde biraz vakit geçirerek kendi Stormtrooper'ınızdan çok daha özgün tasarımlara kadar çocukken hep istediğiniz robotu sanal da olsa inşa edebilirsiniz.:: Siz de hazırladığınız tasarımları forumda paylaşın.

{AUTHOR}

En Çılgın Web Siteleri Erhan Kahraman Kendi diplomanızı edinin, South Park karakterinizi oluşturun, dergi kapağınızı bastırın... Hepsi ve daha fazlası bu ilginç ve eğlenceli web sitelerinde mevcut. 10 0

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  18.04.2009 / 23:17:04

  hadi lan

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.03.2009 / 23:53:16

  zavallı Allah rahmet eylesin iyi biriydi site kime kaldı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.03.2009 / 10:30:21

  birde bugün kim olmak isterdiniz jeturk.com kendi resmini başkalarının kafasına yerleştiriyorsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.03.2009 / 10:57:30

  güzelmiş

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.03.2009 / 21:04:23

  hmm..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.03.2009 / 16:43:48

  süper olmuş bu yazı. mezarlığa koptum :D

  YANITLA