ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

En iyi 360 derece fotoğraf uygulamaları!

Kamera delisi bir kullanıcısı iseniz tam size göre bir konu! Hazırladığımız bu konu ile birlikte en iyi 360 derece fotoğraf çekebileceğiniz uygulamaları bir araya getirdik!

20.04.2017 / 19:00
En iyi 360 derece fotoğraf uygulamaları!

Teknolojinin her geçen geliştiği bu günlerde güzel bir konu ile yeniden karşınızdayız. Bugünkü konumuz ile birlikte, kamera delisi kullanıcılarımıza '' En İyi 360 Derece Fotoğraf Uygulamaları''nı bir araya getirdik.

En iyi 360 derece fotoğraf çekebileceğiniz uygulamalar!

Son çıkan teknolojiler ile beraber hayatımızda yer edinen 360 derece fotoğraflar ile harika yaratan kullanıcılar bulunuyor. Sizler için hazırladığımız bu konuda, kullanmanızı önerdiğimizi en iyi 360 derece fotoğraf çekebileceğiniz uygulamalarını gözler önüne serdik. 

17-04/20/cardboard-camera-shiftdelete.jpg

Cardboard Kamera

Cardboard Camera, uygulaması ile panoramik fotoğraflar çekip, bu fotoğrafları sanal gerçeklikle tekrar yaşayabilirsiniz. 

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, sanal gerçeklik deneyimini her yerde yaşayabiliyorsunuz. Google'ın Cardboard gözlüğüne sahipseniz denemenizi kesinlikle denemelisiniz.

Android için Cardboard Kamera uygulamasını indir!

iOS için Cardboard Kamera uygulamasını indir!

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    20.04.2017 / 22:24:58

    uygulamalar ?

    YANITLA