ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor!

Facebook'un Snapchat'i satın alamadıktan sonra Messenger'a eklemek üzere birebir kopyaladığı Hikayeler özelliği artık masaüstü PC'lerde de görüntülenecek!

04.08.2017 / 09:00
Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor!

Snapchat tarafından hayatımıza kazandırılan Hikayeler özelliği bildiğiniz gibi önce Instagram'a, ardından da WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarına da eklenmişti. Fakat Messenger ve WhatsApp uygulamalarında pek de rağbet görmedi.

Hikayeler her yerde!

Facebook bu durumu düzeltebileceğini düşündüğü bir hamle yapıyor ve masaüstü PC'lerinizdeki tarayıcınızdan Facebook'a giriş yaptığınızda artık Hikayeler'i görebilmenize olanak tanımaya hazırlanıyor.

17-08/04/facebook-hikayeler-masaustu-pc-sdn-shiftdelete.jpg

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi Facebook'taki haber kaynağınıza girdiğinizde sağ üst bölümde yeni bir alan yaratılmış durumda. Burada Facebook Hikayeler'i kullananların paylaşımları yer alacak ve her zaman olduğu gibi 24 saatin ardından da yok olacak.

Bu hamlenin mobil platformda hiç ilgi görmeyen bu özelliği daha yaygın bir hale getirip getirmeyeceği ise merak konusu oldu denebilir. Zira insanlar bu iş için direkt olarak Instagram hesaplarını kullanıyorlar ve başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadıkları da ortada.

:: Facebook'un bu hamlesini nasıl buldunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz