ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Facebook'taki Tumblr Yenilendi

Tumblr kullanıcıları eğer Facebook hesaplarında Tumblr gönderilerini paylaşıyor ancak Timeline görünümünde düzensiz diye yakınıyorsa artık derdi çözüme kavuştu.

03.04.2012 / 10:00
Facebook'taki Tumblr Yenilendi

Yeni nesil blog olarak ortaya çıkan ve çok hızlı bir şekilde büyük ilgi gören Tumblr, Facebook içerisindeki eklentisini düzenleyerek Timeline yani Zaman Tüneli profil sayfalarına uygun hale geldi. Bundan böyle Tumblr hesabınızla Facebook hesabınızı birleştirdiyseniz ve profiliniz Timeline şeklindeyse Tumblr gönderileriniz çok daha düzenli bir şekilde gözükecek.

Resimde de görmüş olduğunuz gibi Timeline sayfanızda Tumblr adında bir kutu açılacak ve son aktiviteleriniz ile son gönderileriniz düzenli, alt alta şekilde bu kutuda yer alacak. 

Facebook'un Timeline profil sayfaları pek sevilmese de bu tarz düzenli kutular getirmesi amacıyla birçok firma tarafından fazlasıyla kullanılıyor.

:: Tumblr kullanıyor musunuz?

Yazan: Yusuf Canpolat
SDN - ShiftDelete.Net 

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz