Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 104
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Footbo City’de Nüfus Patlaması!

Türkiye’nin ilk ve tek futbol menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo City, internet dünyasının en popüler sosyal oyunlarından biri haline geldi.

10.10.2010 / 09:38
Footbo City’de Nüfus Patlaması!

Turkcell ve iş ortağı Pixofun tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk ve tek futbol  menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo City, internet kullanıcılarının yoğun ilgisiyle her geçen gün daha da büyüyor. Taraftarı sahaya indiren Footbo City, 1 ayda 100 bin kullanıcıyı aştı (Turkcell AB Sınırlarını Ortadan Kaldırıyor).

 

Futbol coşkusunu sanal ortama taşıyan Footbo City’nin nüfusu  1 ayda Türkiye’deki 8 il merkezini geride bıraktı.

 

Facebook (http://apps.facebook.com/footbocity) ve footbo.com (http://tr.footbo.com/FootboCity) üzerinden ücretsiz oynanabilen Footbo City, tüm futbol ve oyun tutkunlarına tamamen ücretsiz sıra dışı bir sosyal oyun deneyimi sunarken, sürpriz hediyeler kazanma şansı da veriyor.

Footbo City oyununda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak.

Oyuncular, zafere giden yolda takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigo ve casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak, futbolcuların antreman programını ayarlamak, takımın moralinin yüksek tutmak için etkinlik düzenlemek gibi yöntemlere başvurabiliyor.

:: En secdiğiniz futbol oyunu hangisi?

Yazan: ShiftDelete.Net
SDN - ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.10.2011 / 20:24:19

  en sectiğimiz oyun derken ??? sevdiğimizmi sectiqinizmi :D:D:D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.10.2010 / 15:49:08

  Çok gelişen bir oyun VE oyunu oynuyorum...

  YANITLA