ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Fossil'den Android Wear 2.0 müjdesi!

Android tabanlı işletim sistemiyle çalışan akıllı saat üreticilerinden Fossil, uzun süredir kullanıcılarının merak ettiği Android Wear 2.0 güncellemesi konusunda önemli açıklamalar yaptı.

15.03.2017 / 06:00
Fossil'den Android Wear 2.0 müjdesi!

Hayatımıza hızlı bir şekilde giriş yapan ve birçok farklı firma tarafından üretilen akıllı saatler için en önemli detay, Android Wear 2.0 güncellemesi alıp almayacakları konusu.

İşte Galaxy S8'in arayüzü!

Hangi Fossil modelleri güncellenecek?

Fossil de bu akıllı saat üreticilerinden biri ve bir süredir merakla beklenen açıklamayı bugün yaptılar. Zira Fossil'in Fossil Q Founder 2.0, Q Marshal ve Q Wander modellerinin üçünün de Android Wear 2.0'a yükseltileceği açıklandı.

17-03/15/fossil-q-founder-forupload.jpg

Yapılan açıklamaya göre Fossil, 15 Mart yani bugünden itibaren Android Wear 2.0 güncellemesini yayımlayacak. En geç bir iki gün içerisinde yukarıda bahsi geçen üç model de tamamen Android Wear 2.0 geçişini tamamlamış olacak.

Fossil kanadından orijinal Q Founder modelinin de güncelleneceği söylense de, henüz ne zaman geçiş yapacağı hakkında bir bilgi verilmediğini de belirtelim.

:: Akıllı saat kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.03.2017 / 13:00:43

  Telefon ve Akıllı Saat'e 1000TL vermem. Otomatik makinalı bir saate 2000Dolara kadar veririm 30yıldır aynı makine ile çalışan Citizen gördüm, 17Yıldır aynı makine ile çalışan Casio gördüm, 1900'lerin başından hala aynı makine ile çalışan saatler mevcut.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.03.2017 / 09:21:40

  Android saat almayın Türkiye saati ile uyumlu değil akıllı saati kendinde ayarlayamıyorsun saatini ancak ülke yaz saatine eskiden ne zaman geçiyorsa o zaman düzelir ama kışın geri tekrar geri 1 saat geriye dönecektir kış saatinden dolayı.Ülkemize uyumlu hale getirmediler maalesef.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   15.03.2017 / 13:03

   Gördüğüm en uydurma yorum akıllı saat kullanmadığın belli. Saati ve tüm görselleri değiştirebiliyorsun Akıllı telefondan tamamen bağımsız kol saati gibi kullanabiliyorsun. Tek sıkıntı 3-4günde bir saat olarak kullanırsan şarj ediyorsun telefona bağlarsan hergün şarj ediyorsun, evde prize bağlayacağın cihaz sayısı artıyor üşengeçlik yaparsan şarj etmeyip kapanıp bir kenarda unutuyorsun.

  • SDN Okuru
   15.03.2017 / 14:37

   Telefonunuzda bu ayarı yaparak Android saatinizde yaşanan bu sorunun önüne geçebiliyorsunuz...