Okunma

Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak


18 Eylül 2014 Perşembe 10:00
Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak

Samsung’un merakla beklenen yeni cihazı Samsung Galaxy Note Edge bazı bölgelerde rekor fiyatlara satışa çıkabilir.

Çin’in önde gelen mobil şirketi China Mobile’ın çalışanlarından biri olduğunu iddia eden “Jack_Zhu Nijie” nick’li Weiobo kullanıcısı, Note 4 varyasyonu Galaxy Note Edge‘in Çin’de tam tamına 1139 Amerikan Doları gibi bir fiyata satışa çıkacağını açıkladı.

:: Samsung Galaxy Note Edge Detaylı İncelemesi

:: Samsung Galaxy Note 4 Detaylı İncelemesi

Şayet bu iddiayı ortaya atan kişi haklı ise Çinli kullanıcılar için ciddi bir sıkıntı söz konusu. Üstelik bu bedelin bazı ülkelerde de aynı seviyede seyredeceği söyleniyor! China Mobile’ın geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy Note 3 adlı phableti 882 Amerikan dolarına sattığını da hatırlatmış olalım. China Telecom ve China Unicom ise cihaz için 944 dolar fiyat biçmişti.

14-09/18/galaxy-note-edge-haber.jpg

Jack_Zhu Nijie adlı kullanıcının iletisi kısa bir süre sonra platformdan kaldırılırken, şirket Galaxy Note Edge’in Çin’deki çıkış tarihini yine Weibo üzerinden açıkladı. Buna göre Edge, Çin’de 26 Eylül tarihinde satışa başlayacak.

Cihaz sağ yanın ekstra ekran alanı bulunan, eğimli özel bir bölgeye sahip farklı bir tasarım olarak öne çıkmıştı. Eğimli kısım bildirimler, batarya gücü, sinyal değeri gibi içerikleri de görüntülemeye yarıyor. Öte yandan Edge adı verilen bölüm ses ve güç düğmelerini “sanal” boyuta taşıyor. Edge’in yüksek satış değerlerine ulaşması beklenirken, Hyundai Securities analistleri ürünün bu yıl 1 milyon adet satacağını tahmin ediyor.

:: Galaxy Note Edge için bu bedeli öder miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

22 yorum - “Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  2. Urunu beklemek lazim demis bi arkadas ama zaten bu ayni tasarimin ikinci urunu samsungta.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Amerikadan oğlan gelirken bir tane de size hediye alsaymış. Türkiyeden bir fiyatına oradan iki alınır.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bu cebin özelliği ekranı oled ekran gecen senelerde tanitilmisdi yani esnek plastik ekran krilma olmmamasi gerekir tabi uckagat yapipda baska ekran kullandilarsa bilmem ayrica bataryadanda baya tasarruf ettiri bu ekran helebi tan ciksin anlariz nenedier googlede aratabilirsiniz oled ekrandiye

 4. SDN Okuru dedi ki:

  mevzu ekranın yamuk olması değil. o ekranın tamamen farklı bir bildirim ekranı olması. ama yine de böyle şeylerin 2. ürününü beklemek lazım bence.

 5. ysnozclk dedi ki:

  Bu yamuk ekranýn kýrýlma durumu çok sýk yaþanacak bence

 6. Ozzynight dedi ki:

  Abi oyuncak hamur gibi bi telefon yapsalar bizim insanýmýzda stres kalmaz
  Hamur telefon markasý bile þekil

 7. azen63 dedi ki:

  özel bir marka merakým yok da, þu þu kalem ile yazma meselesi var ya, iþte o mesele… hani derler ya, aklýmý aldý ***** />
  bizimki biraz öyle oldu. belki biraz pahalý olacak ama, sadece o özelliði yüzünden almak istiyorum. þu telefon klavyelerine hiç alýþamadým. ama kalemle yazmak, gerçekten çok hoþ. amerikadan ziyaretimize gelen oðlumda note3 vardý, ilk kez o zaman gördüm. kalemini kullandýðýmda "tamam" dedim, ne pahasýna olursa olsun bundan mutlaka alacaðým. ve Türkiyeye geldiðinde ilk alýcýlarýndan biri olmayý düþünüyorum inþ*****

  Fazla söze gerek yok hocam. Þimdiden hayýrlý olsun o zaman ne diyeyim

 8. |SeYYaH| dedi ki:

  yok azen abey, yanlýþ anlamam merak etme!

 9. Ümitt dedi ki:

  Bence çok gereksiz bi cihaz. Yani ekran yamuk olsa ne olur olmasa

 10. |SeYYaH| dedi ki:

  üst bildirim çubuðunu yan tarafa taþýyýp fantastik bir görünüm oluþturuyor diye o kadar parayý sadece bu fark için vermem. normal model tercihimdir.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Yalan dolan olsa 100 tl pahali olur

 12. SDN Okuru dedi ki:

  iphone’a pahali diyenler nerede…

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Üzülme Çinli kardeş. Bizim piyasaya ve devlet haracına bak ve mutlu ol.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Tipiylede göz yoracak gibi 😛

 15. SDN Okuru dedi ki:

  bizde tam tersi olur inşallah

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Hangi Çinli buna bu parayı niye versin Çin gibi bir telefon başkentinde bu gereksiz parayı hiçbir artısı olmayan bir telefona galaxy note ismi için verecek çıkmaz zaten bu durumda Türkiyede bu alet 3500 4000 liraya satılacak demektir galaxy gibi bir plastiğe (dandik plastiğe) kimse o parayı vermez

" Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note Edge Fiyatıyla El Yakacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "