ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Google Aramaları İçin Kısayol

Cebinizden web adreslerine adres çubuğuna yazarak girmek yerine Google üzerinden arama yaparak girmeyi tercih ediyorsanız bu yazı tam size göre.

15.05.2009 / 14:22 Google Aramaları İçin Kısayol

Google hayatımıza dahil olduğundan beri sanal dünyadaki alışkanlıklarımızı ciddi manada değiştirdi. Gücünün önü alınmaz bir hızla ilerleyen Google'ın başarısının ardında yatan önemli gerçeklerden bir tanesi de hiç şüphe yok kendini günün şartlarına göre yenilemesi.


Uygulama masaüstünüze Google çubuğu ekliyor

Google'ın yeniliklerinden bir tanesi de Symbian kullanıcılarını memnun edecek türden. Symbian cihazınızda küçük bir ekran açarak tarayıcınıza gitmeye ihtiyaç duymadan, doğrudan Google araması yapabiliyorsunuz.

Arama sonuçlarını "genel" yahut "mobil" olarak ayarlayabildiğiniz uygulama ile dilerseniz bölge ağırlıklı sonuçları da değiştirebiliyorsunuz.


OS9 Arayüzü ile uyumlu çalışıyor.

Symbian adına çok başarılı bulduğumuz uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmadığı için bu adresten indirmek mümkün olmuyor. Bunun için alternatif olarak buradaki linki kullanabilirsiniz.

:: Google'ın yadsınmaz liderliği mobilde de devam ediyor mu?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)

Google Aramaları İçin Kısayol Cem Sünbül Cebinizden web adreslerine adres çubuğuna yazarak girmek yerine Google üzerinden arama yaparak girmeyi tercih ediyorsanız bu yazı tam size göre. 10 0

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    19.11.2009 / 13:20:38

    kısa yolu nasıl yapıcaz bılmıorum shıft delete yazdm ama olmadı

    YANITLA