Okunma

Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı?


16 Temmuz 2009 Perşembe 15:15
Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı?

Online ekip çalışmalarının hayli önem kazandığı günümüzde, Google Wave de ilk duyurulduğunda oldukça ilgi çekmişti. Uzun süren hazırlık aşamaları ise, benzer fikirleri taşıyan servislerin sahne ışığını çalmasına neden olabilir. Online çalışma araçları geliştiricisi ZenBe, yeni ürünü Shareflow ile ekip çalışmalarında önemli bir rol oynamayı planlıyor.

Online bir ortak çalışma aracı olan Shareflow, tek başına e-posta, anlık mesajlaşma veya sosyal ağ olmamasına rağmen, hepsinden izler barındırıyor. Tıpkı Google’ın servisindeki “wave“ler gibi, Shareflow’da da “flow“lar oluşturup, diğer kullanıcıları bu konuda görüş bildirme ve düzenleme için davet edebiliyorsunuz.

Aralarında Ne Fark Var?

Google Wave’in aksine açık kaynaklı ve kurumsal çapta ücretsiz olmayan Shareflow, yine de promo kodu olarak FREE30 yazdığınızda ticari sürümleri 30 günlük deneme hakkı ya da kişisel kullanım için ücretsiz hesap açma imkanı tanıyor. Bakalım Wave çıktığında, Shareflow’un kullanıcı sayısı ne oranda değişecek.

:: Google Wave’in gecikmesi Google için tehlike arz eder mi?

Bilgi İçin : Shareflow
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İnsanları alışkanlıklarından ayırmak biraz zor olabilir.
    İnsanlar shareflow a alışırsa google insanları alışkanlıklarındanda vaz geçirmekle ugraşmak zorunda kalabilir.

" Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Wave Çıkmadan Rakibi mi Çıktı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "