Okunma

Günün Bedava Oyunu: Highway Pursuit


20 Eylül 2010 Pazartesi 15:30
Günün Bedava Oyunu: Highway Pursuit

Bir oyunu eğlenceli kılmak için düzinelerce GB saklama alanı, Hollywood kalitesinde kurgulanmış ara videolar ve Crysis benzeri grafikler, illa ki şart değildir. Tamam hoş şeyler olduğu kesin ama mecburi değillerdir. Bazı yapımlar, talepkar olmazlar, pahalı ekran kartlarıyla dans etmezler ve  keyif vermek için “olağanüstü bir sisteme” ihtiyaç duymazlar. Bugün size sunduğumuz ücretsiz oyun, ikinci kategoriye giriyor.


Vadilerde uçun, tünellerden roket gibi geçin, peşinizdekilerden kurtulun ve takip ettiğiniz kişiyi yakalamak konusunda, “hemen hemen” hiçbir kurala riayet etmeyin. Yollar “düşman ajanlarıyla” dolu ama korumanız gereken masum sivilleri de unutmamalısınız. Askeri helikopterlerle bile kapışacaksınız,  bu nedenle sağlam durmalısınız. Yapımda, onlarca farklı silah ve modifikasyon ile güçlenip, karanlık kişilerin kabusu haline gelebilirsiniz. Highway Pursuit’i indirmek için, bağlantıya tıklamanız kafi.

 

 

 

:: En beğendiğiniz yarış simülasyonu nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Highway Pursuit konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Highway Pursuit ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Highway Pursuit ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "