ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın Android Uygulamaları - 17 Haziran

Her hafta düzenli olarak sizlerin karşısına çıktığımız haftanın Android uygulamalarıyla yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta Play Store'da hangi uygulamalar ön plana çıkmış?

17.06.2017 / 16:00
Haftanın Android Uygulamaları - 17 Haziran

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store'da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-06/17/mojo.jpg

Majo

Majo sayesinde ne kadar dikkatli bir şoför olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız? Bu uygulama trafikte araç kullanırken sizi rahatsız ederek, telefona mı yoksa yola mı odaklandığınızı test ediyor.

Mesajlarla veya çeşitli bildirimler ile sizi test eden bu uygulamayı arkadaşlarınıza da yükletip, aranızda en dikkatli şoförü seçebilirsiniz.

:: Android için Majo uygulamasını indir!

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz