ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın en çok indirilen filmleri - 15 Mayıs

Haftanın en çok indirilen filmleri listesi ile karşınızdayız. Bakalım 15 Mayıs itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş?

15.05.2017 / 20:00
Haftanın en çok indirilen filmleri - 15 Mayıs

Her ne kadar içerik üreticileri yıllardır torrent'ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 15 Mayıs itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?

1- Logan

Yakın gelecekte, yorgun savaşçı Logan'ın önemsediği tek şey hasta olan Profesör X'i Meksika sınırında saklamaktı. Ancak Logan'ın dünyadan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir Mutant'ın gelişiyle sona erer.

2- Ghost in The Shell

Yıl 2029. Dünya, Net sayesinde sınırsız hale geldi ve insanlar artık sanal dünyada yaşamaya başladılar. Düzen, süper güçlü ve istedikleri yere download olabilen polisler tarafından sağlanıyor.

3- Fist Fight

Filmde, bir hırsızın soygunculukta geldiği son noktayı ve ekip arkadaşlarıyla yaşadığı problem sonrası intikam hazırlığına girişmesi anlatılıyor. Van Robichaux, Evan Susser, Max Greenfield üçlüsü filmin senaryosunu birlikte yazdılar.

4- Kong: Skull Island

King Kong efsanesinin köklerine inen Kong: Skull Island filmi, efsanevi gorilin tarihine bir bakış sağlıyor.
Keşifçilerden ve askerlerden oluşan bir ekip, Pasifik'te keşfedilmemiş bir adaya gider fakat efsanevi Kong da dahil olmak üzere canavarların alanına girdiklerinden haberleri yoktur.

5- The Great Wall

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Ancak Yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor.

DİĞER FİLMLER İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİN

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.05.2017 / 10:22:16

  Reklam olayını abarttığınız için artık web sitenize girmek bile istemiyorum. Gürültü kirliliğini biran önce düzeltmeniz gerekli.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.05.2017 / 09:20:29

  hırsızlığa destek veren cahiller

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.05.2017 / 09:14:42

  Ghost in The Shell çöp

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.05.2017 / 07:26:54 10 / 10

  Blurayleri çıkmadan bu filmleri indirmek günahtır, filme saygısızlıktır. Vatana ihanettir. Hızlı ve öfkeli hdarsivinde çıkmasını bekliyorum ama daha bluray i çıkmadı.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   16.05.2017 / 13:16

   bluray çıkmadan indirmek günah çıktıktan sonra bluray ini indirmek mübah senin zihniyetini...

 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 23:52:16 10 / 10

  Lan daha hiçbiryere düşmemiş filmleri kim nasıl indiriyor hep cam versiyon var

  YANITLA