ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın en çok indirilen filmleri

Haftanın en çok indirilen filmleri listesi ile karşınızdayız. Bakalım 20 Mart itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş?

20.03.2017 / 19:00
Haftanın en çok indirilen filmleri

Her ne kadar içerik üreticileri yıllardır torrent'ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 20 Mart itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?

1- Rouge One

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ya da sadece Rogue One, Gareth Edwards tarafından yönetilen ve görsel efekt yönetmeni John Knoll'dan gelen bir fikir ile Gary Whitta ve Chris Weitz tarafından yazılmış olan 2016 yapımı Amerikan epik uzay operası filmi. Yıldız Savaşları film serisinin ilk antoloji ve ilk bağımsız filmidir.

2- xXx: Return of Xander Cage

Vin Diesel’in Xander Cage karakterini canlandırdığı film, Xander’ın kendisini gönderdiği sürgünden geri dönmesini, Xiang ve ekibiyle birlikte Pandora’nın Kutusu olarak bilinen son derece tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışını konu ediniyor. Maceraya düşkün kişilerden oluşan bir ekip yaratan Xander, daha sonra kendisini kurulan bir komplonun içinde buluyor.

3- Assassin’s Creed

Oyunlardan tamamen farklı olarak Callum Lynch'in hikayesini anlatan Assassin's Creed, bizleri 15. yüzyıl İspanya'sına götürüyor. Halen vizyonda olan Assassin's Creed çoktan torrent sitelerine düştü.

4- Patriots Day

Patriots Day filminde işlenen 2013 Boston Maratonu'ndaki bombalı saldırı ve sonrasındaki geniş kapsamlı arama süreci, Casey Sherman ve Dave Wedge'in yazdığı Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlandı.

5- The Great Wall

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Ancak Yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor

DİĞER FİLMLER İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİN

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 10:30:37

  Logan da spoiler verenin aklına... O spoilerı gördüğü halde kabul eden adminin aklına.. ayıp ayıp

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 23:23:24

  Şu arrival i sinemada seyrettim, resmen zaman kaybı! Aman diyorum! Ve bilim kurgu uzay temasını seven biriyim.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   21.03.2017 / 09:52

   anlayamamışsın filme suç atıyorsun. zaman kaybı dediğin film zamanın ötesinde. interstellar'ı da anlamamış ve zaman kaybı demişsindir sen zira her ikisi de aynı kategori ve hemen hemen aynı konulu filmler

 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 21:45:11 10 / 10

  Logan yeter gerisini salla....:-D

  YANITLA
  • SDN Okuru
   20.03.2017 / 22:38

   Logan öldü resmen içim gitti ama Loren geliyor hikaye sil baştan yeniden başlıyor

 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 21:40:05

  Logan'ı ve Fantastik Canavarlar'ı tavsiye ederim

  YANITLA