ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın en çok indirilen filmleri

Haftanın en çok indirilen filmleri listesi ile karşınızdayız. Bakalım 20 Mart itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş?

20.03.2017 / 19:00

6- Fantastic Beasts and Where to Find Them

Alışılmadık magizoologist Newt Scamander, güvenilir yıpranmış bavuluyla birlikte (açıklayamayacağımız nedenlerden ötürü) New York’a gelir. Bu bavul göründüğünden çok, çok ve çok büyük olan büyülü bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklara ev sahipliği yapmaktadır.

7- Passengers

Uzay yolculuğu sırasında uykusundan erken uyanan Jim Preston, yalnız kalmamak uğruna New York'lu bir yazarı yolculuk sırasında 100 yıl önceden uyandırır. İkili büyük bir aşk yaşasa da Preston'ın yaptığı hareket büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirecektir.

8- Logan

Yakın gelecekte, yorgun savaşçı Logan'ın önemsediği tek şey hasta olan Profesör X'i Meksika sınırında saklamaktı. Ancak Logan'ın dünyadan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir Mutant'ın gelişiyle sona erer.

9- Why Him

Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir.

10- Arrival

12 uzay gemisi Dünya'ya iniş yapar ve gezegenimizde büyük bir tedirginlik ve korku baş gösterir. Uzaylılar ile iletişim kurmak ve amaçlarını öğrenme görevi Dr. Louise Banks'e verilir.

SDN - ShiftDelete.Net

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 10:30:37

  Logan da spoiler verenin aklına... O spoilerı gördüğü halde kabul eden adminin aklına.. ayıp ayıp

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 23:23:24

  Şu arrival i sinemada seyrettim, resmen zaman kaybı! Aman diyorum! Ve bilim kurgu uzay temasını seven biriyim.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   21.03.2017 / 09:52

   anlayamamışsın filme suç atıyorsun. zaman kaybı dediğin film zamanın ötesinde. interstellar'ı da anlamamış ve zaman kaybı demişsindir sen zira her ikisi de aynı kategori ve hemen hemen aynı konulu filmler

 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 21:45:11 10 / 10

  Logan yeter gerisini salla....:-D

  YANITLA
  • SDN Okuru
   20.03.2017 / 22:38

   Logan öldü resmen içim gitti ama Loren geliyor hikaye sil baştan yeniden başlıyor

 • SDN Okuru
  20.03.2017 / 21:40:05

  Logan'ı ve Fantastik Canavarlar'ı tavsiye ederim

  YANITLA