ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın en çok indirilen filmleri

Haftanın en çok indirilen filmleri listesi ile karşınızdayız. Bakalım 19 Haziran itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş?

19.06.2017 / 19:00
Haftanın en çok indirilen filmleri

Her ne kadar içerik üreticileri yıllardır torrent'ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 19 Haziran itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?

1- Wonder Woman

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

2- Power Rangers

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban’ın aynı adlı çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün yeteneklerini devreye sokan beş liseli gencin fantastik serüvenlerini ele almaktadır

3- The Fate of the Furious

Son 10 yılın en ilgi çeken aksiyon serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, yeni filmi ile vizyona giriyor. Dom üzerinde dönen hikaye kimsenin beklemediği bir ihanete dönüşecektir.

4- Chips

İki California Highway Patrol motosiklet subayının maceraları, Los Angeles’ın otoyollarında tur atıyorlar. 1977 yapımı diziden uyarlama bir filmdir.

5- The Boss Baby

Tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giymektedir ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır.

DİĞER FİLMLER İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİN

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  20.06.2017 / 13:26:51 10 / 10

  Wonder Woman; Captain America da oldugu gibi Amerikayi Nazilerden kurtaran basrol oyunculari hep Yahudi kokenli oyunculardan secilmis. Dunyayi kurtariyoruz diye karsi tarafin insanlarini da olduruyorlar ne guzel. Demek ki neymis dunya karsi tarafin insani olmayinca kurtuluyormus. Yahudi dusmanlarina olum yani. Hay ben o filmlerinize ne diyim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.06.2017 / 02:06:49 10 / 10

  wonder women çok saçma olmuş imdb bide o kadar puan vermiş efektler falan güzel senoryho ii deil

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.06.2017 / 00:18:14

  Power Rangers, zamanınıza yazık gidin haberleri izleyin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.06.2017 / 00:00:33

  Ama çoğu sinema çekimi en çok İllet sinema çekimi izlemiş oluyor. Yada hd berde indirdiniz söyleyin bir ipucu bizde indirek.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.06.2017 / 23:32:20

  Kickass kapanması çok kötü oldu şimdi nerden indirecuuk..

  YANITLA
  • SDN Okuru
   20.06.2017 / 09:29

   zamunda