ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın iOS Uygulamaları - 9 Eylül

Her hafta olduğu gibi, bu hafta da en iyi iOS uygulamaları ile karşınızdayız. İşte bu hafta sizler için App Store'dan derlediğimiz en iyi iOS uygulamaları.

09.09.2017 / 18:00
Haftanın iOS Uygulamaları - 9 Eylül

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Throwback Stories

Dikkat çekici Instagram Hikayeleri hazırlamanızda size yardımcı olacak Throwback Stories, bunun için belirli bir gün ya da zaman aralığındaki video ve fotoğraflarınızı kullanıyor. Hikayelerinizi geliştirmek ve hareketli hale getirmek için kullanışlı araçlar sunan uygulama, 24 saat sınırının yanı sıra kırpma ve yatay çevrilmiş hikayelerden de sizi kurtarabiliyor.

Throwback Stories uygulamasını indirmek için tıklayın

17-09/08/throwback-stories.jpg

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 14:08:04

  selamlar benim küçük bi isteğim olacak konuyla alakasız biraz ama. İphone kullanıcıyım ve glide yazma olan klavye programları kullanıyorum iphone klavyesi iyi olmadığı için. Gboard çıktığından beri onu kullanıyorum gayet de güzel ama aylardır çözülmeyen çok büyük bir sorunu var. O kadar yorumlarda bile dile getirilmesine rağmen mayıstan beri düzeltilmedi. Glide yazma da ı ve i harfi u ve ü harfi gibi harfler algılanmıyor yazılmıyor. ilk kelime i harfi ile başlayacaksa da hiç yazılmıyor kelime. Bu sorun ana ekranda arama kısmında falan olmuyor sadece mesajlarda ve twitter gibi programların hepsinde oluyor. Düzgün çalıştığı sadece ana ekranda aşağı çekince çıkan arama kısmı. Diğer türlü çok büyük sorun, glide, kaydırarak hiç yazılmıyor ı ve i harfi. Böyle olunca da sinir bozucu oluyor ve hiç bir anlam ifade etmiyor. Aylardır güncelleme yapılıyor sözde hata düzeltmeleri yapılıyor ama en büyük hata göz ardı ediliyor. Bi el atarsanız bu hatayı duyurursanız düzeltilmesine katkı sağlarsanız harika olur. Kolaylıklar dilerim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 00:38:37 0 / 10

  Koca listede bir kuran uygulaması yok ne biçim site!

  YANITLA
  • SDN Okuru
   10.09.2017 / 01:36

   Zikirmatik ekleyeceklerdi ancak uygulamada bug varmış fazladan sayıp milleti günaha sokuyormuş vazgeçmişler.

 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 18:33:57

  Her hafta fotoğraf uygulamaları yeter artık

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 18:16:09

  Teşekkürler İlker abi

  YANITLA