ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın mobil oyunları - 9 Nisan

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz. Bakalım bu hafta hangi oyunlar konuğumuz oluyor?

09.04.2017 / 20:30
Haftanın mobil oyunları - 9 Nisan

oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları. İçeriğin yazılı halini sonraki sayfadan, video haline ise hemen aşağıdan görebilirsiniz.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  10.04.2017 / 10:52:14

  Arkadasim verdigin linkler baska oyunlari aciyor yorumlara bakiyorumda herkes senden sikayetci gercekten sen bu isi bilmiyorsun ya da savsakliyorsun orada isini layiki ile yapan biri yokmu seni kapinin onune koysunlar berbat birisin.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.04.2017 / 23:08:19

  Crash of Cars linki de Gangstar New Orleans OpenWorld açıyor

  YANITLA