ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Harry Potter sihri Facebook'ta!

Dünyayı kasıp kavuran gelmiş geçmiş en iyi fantastik kurgusu olan Harry Potter serisi, yeni bir özellik sayesinde Facebook hesabınızda tekrar hayat buluyor!

26.06.2017 / 14:00
Harry Potter sihri Facebook'ta!

Dünya üzerinde hiçte küçük sayılamayacak bir hayran kitlesine sahip olan fantastik kurgu serisi Harry Potter, bilindi üzere yoluna “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” ile devam ediyor. Bu bağlamda eskiyi yad etmek isteyen Potterhead’lara, serinin 20. yıl dönümü şerefine Facebook'un bir sürprizi var!

Harry Potter sihrini Facebook hesabınızda yaşayın!

İlk Harry Potter kitabın bundan tam 20 yıl önce yayına girmesinin şerefine sosyal medya devi Facebook, Potterhead’ları unutmayarak küçük bir sürpriz hazırlamış.

17-06/26/harry-potter-sihrini-facebook-hesabiniza-getirin-2.jpg

Facebook'ta bir Harry Potter büyüsü yapın!

Hazırlanan bu sürprizi görebilmek için öncelikle Harry Potter, Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff ve Ravenclaw gibi kelimelerin içeren bir yorum yapmanız veya mesaj yollamanız gerekmekte.

Ardından hazırlanan gizli özellik devreye giriyor ve sanki bir sihir yapıyormuşçasına ekranda, seriye özel sembol, asa ve çeşitli animasyonlar beliriveriyor. İsterseniz bu animasyonu defalarca oynatabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

:: Siz bu özellik hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  27.06.2017 / 22:47:49

  Yüzüklerin efendisi varken harry Potter nedir yav

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.06.2017 / 22:00:44

  iPhone 7 den sıkıldım ve s8 aldım. Tamam 5 gün kullandıktan sonra iPhone sıkıcı oluşunun aslında deneysel teknolojiler kullanmaması olduğunu anladım. Anında sattım ve geri iPhone döndüm. Bir daha Samsung almam. Özellikle işlemcisi sıkıntılı. Şu klasik klavye açılınca 2 kelime yazıyorsun hala yazı çıkmıyor bug devam ediyor. Teorime göre yavaş çift çekirdekten hızlı çekirdeğe geçerken takılıyor. İstediğin hız programlarıyla test edin cihaz kasıyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.06.2017 / 20:52:46

  En iyimi? Yüzüklerin efendisi serisi varken bumu en iyisi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.06.2017 / 15:14:11

  Potterhead olarak teşekkür ederiz

  YANITLA