Hızlı Sistem E-Sistem Oldu

Datateknik bünyesindeki Hızlı Sistem, dağıtım ve ithalat kısmını yeniden isimlendirdi. Hızlı Sistem markasını ise mağazalarda görmeye devam edeceğiz.

18.07.2007 / 16:00 Hızlı Sistem E-Sistem Oldu

2002 yılından bu yana etkinlik gösteren ve hem ürünlerin ithalat ve dağıtımını yapan hem de mağaza zinciri olan Hızlı Sistem markası artık sadece mağaza markası olarak devam edecek. Datateknik bünyesindeki e-Sistem ise ürünlerin bayi kanalı için ithalatını ve dağıtımını yapmaya devam edecek.

Şimdi e-Sistem olan Hızlı Sistem'in ithalat ve dağıtım kanalı Intel, asus, Logitech ve Casio gibi ürünlerini ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturduğu önemli markaların dağıtıcısı konumunda.

Bilgi İçin: e-Sistem
SDN - http://shiftdelete.net

Yazan: ShiftDelete.Net
SDN - ShiftDelete.Net

  Hızlı Sistem E-Sistem Oldu ShiftDelete.Net Datateknik bünyesindeki Hızlı Sistem, dağıtım ve ithalat kısmını yeniden isimlendirdi. Hızlı Sistem markasını ise mağazalarda görmeye devam edeceğiz.
  10 0
  yazarShiftDelete.Net

  Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, 2006'dan bu yana Türkiye'deki internet kullanıcılarına hizmet veriyor. Güncel teknoloji haberleri, makale ve videolarla ShiftDelete.Net'i sosyal medyada da takip edin.
  Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

  Yorum Yaz
  • SDN Okuru
   24.11.2008 / 16:07

   müşteri memnuniyeti anlayışlarıda pek bir gelişmiştir.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   03.10.2007 / 06:32

   Piyasanın üstünde fiyatlarıyla meşhurlar kendileri.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   19.07.2007 / 15:14

   Bu güne kadar HS den 4 milyara yakın alışveriş yaptım lakin bin kez pişmanım özellikle pretec markalı ürünlerden....

   YANITLA