ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Horizon: Zero Dawn kutusundan çıkıyor!

Horizon: Zero Dawn inceleme öncesinde kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. PlayStation 4 platformuna özel olarak yayınlanan Horizon: Zero Dawn kutu içeriği ile karşınızdayız!

17.02.2017 / 17:00
Horizon: Zero Dawn kutusundan çıkıyor!

Horizon: Zero Dawn büyük bekleyişin ardından nihayet satışa çıkıyor. Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve ilginç bir post apokaliptik evren sunan Horizon: Zero Dawn, 28 Şubat'ta raflarda yerini alacak.

Horizon: Zeo Dawn özel sürümü kutudan çıkıyor!

oyunun incelemesi için bizlere yollanan özel basın sürümünü sizler için kutusundan çıkartıyoruz. Dünyanın artık insanlara ait olmadığını bizlere anlatan bir konsepte sahip olan özel sürüm, oyunun Blu-Ray diskinin yanı sıra, yapım hakkında bilgilendirmeler içeren farklı içeriklerle geliyor.

Aloy isimli bir karakteri canlandıracağımız oyun, açık dünya yapısı ve farklı konsepti ile göze çarpıyor. Makine dinozorların dünyaya hakim olduğu bir gelecekte geçen Horizon: Zero Dawn, bakalım başarılı olabilecek mi?

Eh, bunu görmek için incelemeyi beklemeniz gerekiyor.

:: Horizon: Zero Dawn'ı oynamayı düşünüyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  18.02.2017 / 04:51:07

  Çıksada oynasak

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.02.2017 / 02:13:53

  videoyu hangi telefonla cektiyseniz cok kötü donup donup durmuş sölermisniz hangi telefon ile cektniz. bu kadar kötü video ckeen hangi tel acaba

  YANITLA