ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Huawei Watch ne zaman güncellenecek?

Huawei'nin çok beğenilen akıllı saati Huawei Watch için Android Wear 2.0 güncellemesi bekleniyor. Huawei de Android Wear 2.0 güncellemesinin tarihi için resmi açıklamasını yaptı.

19.03.2017 / 00:00
Huawei Watch ne zaman güncellenecek?

Şubat ayı içerisinde Huawei Almanya'nın Twitter hesabından yapılan açıklamayla Huawei Watch serisinin ilk halkası, orijinal Huawei Watch için Android Wear 2.0 güncellemesinin yayımlanacağı açıklanmıştı.

Güncelleme ne zaman geliyor?

İnternette dolaşan haberlere göre Huawei, Huawei Watch sahiplerini sevindirecek hamleyi yaptı ve bugünden itibaren Android Wear 2.0 güncellemesini dağıtmaya başladı.

Güncellemenin her zaman olduğu gibi önce belli bir yüzdeye gönderileceğini ve birkaç gün içerisinde de tüm Huawei Watch sahiplerinin cihazlarının Android Wear 2.0'a güncellenmiş olacağını da hatırlatalım.

Android Wear 2.0 ile birlikte Google Play uygulaması ve ekran klavyesi gibi çok önemli yeniliklerin Huawei Watch'a eklendiğini de belirtelim. Bunun yanında tabii ki kullanıcı arayüzü de değişti ve performans optimizasyonu yapıldığı iddia ediliyor. Son olarak da Google Assistant'ın da artık Huawei Watch üzerinde kullanılabileceğinin de altını çizmemiz gerek.

:: Huawei Watch kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  19.03.2017 / 17:13:54

  Gear S2 güncelleme hemen geliyor işte Teyzen(!) farkı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.03.2017 / 15:06:06

  android wear 2.0 ile moto 360 2nd generation calismiyor , gormuyor...Turk usulu wear 1.5 yukleyip tanittim 2 gun sonrada wear 2.0 a yukselttim....

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.03.2017 / 08:32:49

  İos ile uyumluluğu varmı bu saatin?

  YANITLA