iGo Navigasyon Yazılımı Güncellendi!

iGo Navigasyon Yazılımı Güncellendi!

Cep telefonunuzda çalışan navigasyon yazılımı olan iGo Prime Turkey, yeni sürümünü kullanıcılarıyla paylaştı. Detaylı haritalara şimdi, trafik bilgisi de eklendi. İşte detaylar.

05/10/2011 23:22

Navigasyon çözümü iGo, iPhone için duyurduğu kampanyadan sonra (0 TL'den başlayıp her saat 1 dolar fiyat artırmıştı) şimdi yeni bir seçenek daha sunuyor. Trafik bilgisi de anlık olarak kullanıcılarla paylaşılacak. Böylece rotanız üzerinde bu bilgilere göre değişiklik yaparak, hayatınızın bir kısmını kurtarmış olacaksınız.

Sosyal paylaşım sitelerinin önlenemez yükselişi, iGo'yu da sarmış olmalı. Güncel uygulama ile birlikte ön plana çıkan yeniliklerden biri de yol güzergâhınızı Facebook'ta ekran görüntüsü ile paylaşmanız da mümkün. Sosyal medya meraklısı şoförler için umarız ki bu durum, trafik kazalarına neden olmaz.

Güncel Haritalar Var

Bir diğer yenilik ise haritaların da güncellenmesi. Bu işi ülkemizde en iyi yapan firmalardan biri olan Başarsoft ile yapan iGo, Temmuz 2011 tarihli en güncel haritaları uygulamaya koymuş durumda. Böylece çok sık değişen yollar, navigasyon yazılımınızda da güncel haliyle görünecek ve sizi şaşırtmayacak.


Uygulamaya, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone'daki kullanıcı sayısı giderek artan navigasyon uygulamaları arasındaki rekabete de değinmekte fayda var.

Bu güncellemenin, Turkcell'in müşterilerine duyurduğu ve iGo'ya pek benzeyen uygulamadan hemen sonra gelmesi de bu durumu açıkça gözler önüne seriyor. Bu rekabetten karlı çıkan ise akıllı telefon kullanıcıları oluyor.

Navigasyon Cihazlarının Yerini mi Alıyor?

Akıllı telefonlara yüklenen bu uygulamaların gelişmesiyle beraber, araçların vagzeçilmez aksesuarlarından biri olan navigasyon cihazlarının yerinde yeller esecek gibi görünüyor.

Bu durumda, cihazlar kaybolacak gibi görünse de bu sefer, sürüş halinde şoförü zor durumda bırakmayacak telefonu sabit tutmaya yarayacak aksesuarlara ihtiyaç çıkacak gibi görünüyor.

:: Akıllı telefondan navigasyon çözümü kullanıyor musunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - ShiftDelete.Net

05/10/2011 23:22
Etiketler: update / güncelleme / iphone / başarsoft / igo


Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.
Bu haber 18509 kez okundu Bu habere 7 yorum yapıldı

Yazar: Hakkı Alkan

Akıllı uygulamalar ve sosyal medya ile pek bir haşır neşir olan yazar, şu sıralar ShiftDelete.Net için yeni servisler geliştirmeye kaptırmış durumda.

Yorum Yaz

ZİYARETÇİ

05.10.2011 23:48
Kampanyadan navigasyonu 11.99 a aldim trafik paketi 12.99. Bilemedim ama sanki biraz pahali

ZİYARETÇİ

06.10.2011 08:37
büyük ekran navigasyon isteyenlerin navigasyon cihazlarından vazgeçeceğine inanmıyorum

ZİYARETÇİ

06.10.2011 09:00
büyük ekran navigasyon isteyenler Ipad de kullansınlar o zaman.. navigasyon cihazları tarih oluyor bence. ;)

ZİYARETÇİ

06.10.2011 09:48
Nasıl ki telefonlar fotoğraf makinelerin yerini tutmuyor. Navigasyon cihazlarının yerini de tutamazlar. Oh ne ala tüm aksesuarlar cepe girsin. Bu telefondan ne kadar verim alınabilir ki? Örneğin telefon gelirse ne olacak. Konuşursan yolu kaybedersin. Konuşmazsan arkadaşı kaybedersin. Biraz mantığımızı çalıştıralım. Her cihazın profesyonelleştiği bir alan var.

ZİYARETÇİ

13.10.2011 22:25
Ne alaka konuşursan yolu kaybedersin filan.bence oldukça verimli cepte navigasyon hele birde iPhone varsa mükemmel oluyor

ZİYARETÇİ

23.10.2011 13:14
kesinlikle cep telefonu ile navigasyon mükemmel bir birleşimdir sadece araçta sabitleyici ve araç şarjınız bulunsun yeterli ben galaxy tab ile sygic yazılımını kullanıyorum sorun 0.

ZİYARETÇİ

04.03.2012 14:22
windows mobil 6.1 de igo8 my way kullanıyorum.bence dünyanın en iyi navigasyon programı.kullanımı kolay hata olasılığı sıfır .ilk önceleri navigasyon cihazı almayı düşünüyordum sonradan vazgeçtim.aslında adres sonunu çok yaşaıyoruz bölgeye kadar yolculukta sorun olmuyor.sadece ayrıntıya girince gerekli.ozamanda açıyorum telefondan igoyu zınk adresin önündeyim.

SDN Özel

FORUMDAN SON BAŞLIKLAR

NVIDIA'nın yeni oyun cihazı SHIELD Tablet gayriresmi olarak tanıtıldı. Dün çeşitli görselleri sızan cihaz hakkında tüm detaylar ve ayrıntılı fotoğraflar internete düş...
Google, otomotiv alanındaki yeniliklerde ne kadar iddialı olmak istediğini son transferiyle bir kez daha gösterdi. Ford'un eski patronu artık Google'da....

SDN Medya

 

Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sk. No: 6/4 4. Levent/ İstanbul
Tel: 212-269 70 87 Fax: 212-269 16 22
info@shiftdelete.net - ik@shiftdelete.net
ShiftDelete.Net sunucuları ixirhost tarafından barındırılmaktadır