ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

II. Kariyer Zirvesi'nde yerinizi alın

Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Topluluğu öğrencileri tarafından düzenlenen II. Kariyer Zirvesi için tarihler belli oldu. Etkinliğin sitesinden bir de katılım yapabilirsiniz.

07.01.2017 / 14:03
II. Kariyer Zirvesi'nde yerinizi alın

Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Topluluğu öğrencileri tarafından organize edilen , C-Level konuşmacılarla üniversite öğrencilerinin bir araya geldiği Kariyer Zirvesi başlıyor.

II. Kariyer Zirvesi için tarih belli oldu

Çeşitli sektörlerden pek çok üst düzey yöneticiyle bir araya gelebileceğiniz, onların bilgi ve tecrübelerine ortak olup, onlarla iletişime geçebileceğiniz, çeşitli sürprizlerle ve yarışmalarla eğlenebileceğiniz Kariyer Zirvesi ’17 kayıtları başladı.

17-01/07/ii-kariyer-zirvesi.jpg

4-5 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek bu organizasyona yerinizi almak için, etkinliğin internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Katılımın ücretli olduğu etkinlikte, konaklama durumunuza göre ücretinizi ödüyorsunuz. Ayrıca etkinlik sonunda tüm katılımcılara, 2 adet sertifika verileceğini de hatırlatalım.

:: II. Kariyer Zirvesi'ne buradan kayıt olabilirsiniz.

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz