Okunma

İlk 3 TB Disk: Seagate Freeagent Goflex Desk


30 Haziran 2010 Çarşamba 07:00
İlk 3 TB Disk: Seagate Freeagent Goflex Desk

Sabit diskleri ile tanınan Seagate, dünyanın ilk 3 TB’lık harici sabit diskini piyasaya sürdü. Freeagent Goflex Desk adı verilen bu ürün firmanın iddiasına göre, sürekli artan veri kapasitesi ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş.

3 TB’lık Freeagent Goflex Desk kapasite açısından dünyanın en büyüğü olsa da bağlantılar açısından çok fazla seçenek sunmuyor. Ürünün üzerinde sadece USB 2.0 arayüzü yer alıyor.

3 TB’lık üründe sadece USB 2.0 bağlantısı bulunuyor

Seagate ürünün içerisinde tek bir adet 3 TB’lık disk mi yoksa iki adet RAID yapılmış 1,5 TB’lık disk mi olduğunu açıklamıyor.

Seagate Freeagent Goflex Desk adlı bu 3 TB’lık ürünün fiyatı ise 250 $ olarak açıklanmış.

:: 3 TB’lık bu ürüne sahip olmak ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İlk 3 TB Disk: Seagate Freeagent Goflex Desk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlk 3 TB Disk: Seagate Freeagent Goflex Desk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlk 3 TB Disk: Seagate Freeagent Goflex Desk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "