ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Instagram, yorumlarda değişikliğe gidiyor!

Instagram, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek için yorumlar bölümünde değişikliğe gittiğini duyurdu. İşte Instagram'ı Facebook ile benzer bir hale getiren değişikliğin detayları!

16.08.2017 / 02:30
Instagram, yorumlarda değişikliğe gidiyor!

700 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram, oldukça yükselen büyüme ivmesini devam ettirmek ve kullanıcılara daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunabilmek için farklı her geçen gün farklı bir yenilik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Kullanıcıların canlı yayınlara arkadaşlarını davet edebilmesine imkan tanıyacak olan çoklu canlı yayın desteği için hazırlıklarına devam eden Instagram, yorum sisteminde kullanıcıları sevindiren bir değişikliğe gitti.

Instagram, Facebook ile aynı yöntemi kullanacak!

Instagram'da herhangi bir yorumu cevaplamak için Yanıtla butonuna tıklandığında, yorum sahibinin kullanıcı adı otomatik olarak ekleniyor ve bu sayede kullanıcı yorumuna cevap geldiği konusunda bilgilendiriliyor.

17-08/16/instagram-yorum.jpg

Kullanıcıları bu durumun oluşturduğu yorum Karmaşasından kurtarmak isteyen Instagram, tıpkı Facebook'ta olduğu gibi yorumlara verilen cevapları bir grup altında toplayacak.

Bu sayede özellikle yüksek takipçi sayısına sahip olan hesaplarda kullanıcılara verilen yanıtların ve yorumlar aracılığıyla yapılan tartışmaların rahatlıkla görüntülenmesi hedefleniyor.

Yorum alanında yapılan bu değişikliğin önümüzdeki haftalarda iOS ve Android kullanıcıları ile buluşacağı açıklandı.

:: Instagram'ın yorum alanında yaptığı bu değişiklik hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Mobil cihazlara ve donanıma oldukça fazla ilgi duyan Mehmet Ali, aynı zamanda sıkı bir Battlefield 4 oyuncusu ve sporcu.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.08.2017 / 21:17:24

  instagram ve twitter kadar saçma sosyal medya yok.. instagram bilgisayarda açınca kısıtlı özellik veriyor profili gizli yapamıyorsun gizliyide açamıyorsun. twitter ise ayrı salak, hesabım durdukyere silinmiş yeni hesap açıcam onay kodu 10 saat sonra geldi ama 10 dakikada girmeyi istiyor..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.08.2017 / 03:36:51

  Her haber mashable'dan çalıntı galiba.

  YANITLA