Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 101
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Microsoft uygulaması iOS'a veda etti!

Windows Phone'daki hızlı yazma deneyimini iPhone'larda da sunmak üzere tasarlanan bir Microsoft uygulaması bundan böyle iOS platformunda yer almayacak.

01.08.2017 / 00:01
Microsoft uygulaması iOS'a veda etti!

Microsoft tarafından iOS platformu için sunulan Word Flow adlı klavye uygulaması bundan böyle maziye karışıyor. Şirketin Windows Phone’lardaki yazma deneyimi başka platformlara taşımak üzere geliştirdiği uygulama için iOS’ta sona gelindi.

iOS için Microsoft Word Flow artık yok!

Tema ile kişiselleştirme desteği sunan ve tek elle hızlı yazma olanağı sağlayan Microsoft Ford Flow, ilk kez geçtiğimiz yılın Nisan ayında App Store’daki yerini almıştı. iPhone’un standart klavyesine yeni bir boyut katan Word Flow kullanıcılar tarafından beğenilmişti.

17-07/31/microsoft-word-flow-keyboard-sdn-02.jpg

Microsoft Garage sayfasında, Word Flow deneyinin sona erdiği ve kullanıcıların App Store üzerinden yine kendi ürünleri olan Swiftkey Keyboard uygulamasını indirebileceği ifade ediliyor. SwiftKey ürün ekibinin sıklıkla uygulama için yeni özellikler de içeren güncellemeler sunduğunun da altı çizilmekte.

iOS için SwiftKey indir (App Store)

:: Microsoft Word Flow uygulamasını ya da SwiftKey'i kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 05:45:37

  windows öl artık xp'yi 7'yi vistayı öldürdüğün gibi öl sende..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.08.2017 / 13:55:48

  ilk defa duyuyorum. klasik windows çöpü...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.08.2017 / 03:19:50

  Haberim bile yok

  YANITLA