ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama

iPhone'da kullanabileceğiniz ve işinize yarayabilecek 4 farklı uygulamayı sizlere tanıtıyoruz. Biz bu uygulamaları çok kullanıyoruz, size de faydalı olacağını düşünüyoruz.

08.09.2012 / 14:00 iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama

Tadaa

iPhone’da onlarca fotoğraf işleme ve efekt uygulaması bulunuyor. Bunlardan son keşfettiğimiz güzel uygulamalardan birisi de Tadaa.

Tadaa ile fotoğraf çekerken çerçeve ve eskitilmiş efektleriyle oynayabilir, fotoğrafı çektikten sonra da parlaklık, blur, renk ve benzeri ayarlarla oynarak fotoğrafı istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Ücretsiz olarak yayımlanan Tadaa uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Comic Story

Kendi çizgi romanlarınızı hazırlamak ister misiniz? Bunun için de birkaç uygulama olsa da Comic Story uygulaması ile birlikte çok kolay bir şekilde hayal ettiğiniz türde çizgi romanlar hazırlayabilirsiniz.

Çizgi romanınızın arka planını çektikten sonra fotoğraf galerinizden istediğiniz kadar fotoğraf yükleyerek oluşturmaya başlayabilirsiniz. Her fotoğrafı farklı bir kare formuna sokup üzerine çizgi roman tarzında yazılar yazabilirsiniz. Çıkan sonuç oldukça başarılı ve eğlenceli olacaktır.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Line Runner

iPhone’un en basit ama belki de en eğlenceli oyunlarından birisi diyebilirim. Gerçekten çok basit bir mantık ve inanılmaz basit bir oynanışa sahip olan Line Runner, bu basitlik içinde sağlam bir eğlenceyi vaad ediyor.

Amacımız çöp adamımızı koşturup olabildiğince uzağa gitmek. Buna gore de kat ettiğimiz yolun mesafesi bize sonuç olarak gösteriliyor. Sadece yukardaki kutuların altından aşağıdaki kutuların da üstünden geçerek yola koşarak devam etmeye çalışıyoruz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Agent Dash

İki kamera uygulamasından sonra iki tane de oyun ile karşınızdayız. Line Runner’dan sonra Agent Dash de iPhone’da son dönem ön plana çıkan oyunlardan biri.

Ücretsiz olması sayesinde çok fazla oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran Agent Dash, aynı zamanda Game Center desteğiyle de birlikte geliyor. Temple Run’ın biraz daha farklı ve gelişirilmişi olan Agent Dash, hareket algılama yerine sadece parmak hareketlerinizi algılıyor. Fakat bir sure için eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

:: Uygulamaları nasıl buldunuz?

{AUTHOR}

iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama Yusuf Canpolat iPhone'da kullanabileceğiniz ve işinize yarayabilecek 4 farklı uygulamayı sizlere tanıtıyoruz. Biz bu uygulamaları çok kullanıyoruz, size de faydalı olacağını düşünüyoruz. 10 0

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  31.12.2012 / 14:46:32

  saol

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.11.2012 / 23:18:12

  tadaa uygulamasındaki resimleri kendi tadaa profilimde göremiyorum ayrıca buradaki resimleri bilgisayarıma atamıyorum bu sorunu bilen varsa cevap yazsın!!

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.09.2012 / 15:26:47

  uzun zamandır tadaayı kullanıyorum çok iyi

  YANITLA
 • aquess1999
  08.09.2012 / 15:14:49

  Bu Line Runner Google Play'de de varmış.Hemen indirdim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.09.2012 / 15:07:59

  kesinlikle agent dash ı ve tadaa yı bende öneriyorum ikiside süppeerrrr

  YANITLA
 • mylife.eg
  08.09.2012 / 15:08:00

  Tadaa programını hemen indirdim

  YANITLA